Články o zahradě. 

Rady, nápady a články o zahradě. Máte zahradu, o kterou se chcete správně postarat? Pak čtěte náš magazín - bydleti.cz

Vosy a sladké

Vosy jsou nepříjemným agresivním hmyzem, který nás obtěžuje v létě a na podzim. Nejhorší je to v době dozrávání ovoce, které vosy pochopitelně láká. Pokud jsme doma či na chalupě, můžeme se před nimi bránit sítěmi v oknech a ve vchodových dveřích.

Číst dál...

V každé domácnosti musí být nářadí. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat utáhnout kohoutek, odvzdušnit topení, nebo třeba přivrtat poličku. A i když vás domácí kutilství zrovna neláká, hodí se mít vše potřebné vždy po ruce. Co všechno byste ve svém kufříku na nářadí měli mít?

Číst dál...

Jaro už je skoro tady! A pokud máte zahrádku, už se nejspíš těšíte, až tam budete moci trávit většinu volného času. Ať už jste milovníci zahrádkaření, nebo si na zahradě jen tak lebedíte, bez zahradního nábytku se nejspíš neobejdete. Jak vybrat ten, který se pro vás bude hodit nejlépe?

Číst dál...

Zahradní domekHrabičky, motyka, konev, lopaty, sekačka a mnohem více zahradního nářadí potřebuje každý zahrádkář. Ze začátku jistě najdete malé místo v garáži nebo ve sklepě, kam tyto předměty uložíte. Jenže časem budete přikupovat nové a zjistíte, že potřebujete jedno místo, kde budete mít veškeré zahradní nářadí uklizené na jednom místě. Pro tento účel je ideální zahradní domek na nářadí.

Číst dál...


Zajímavé rubriky

Dopručené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování
JáUšetřím.cz- Jak ušetřit: bydlení, cestování, energie