Minijezírka

minijezírka
Minijezírka
Pokud patříte mezi ty, kteří si vždy přáli mít vlastní studánku nebo zahradní jezírko, ale nikdy pro něj neměli dostatečný prostor, můžete si svůj sen jednoduše splnit. Řešením je tzv. minijezírko. 
 
„Minijezírka jsou ideálním řešením pro všechny menší prostory, jako jsou balkóny, terasy, lodžie nebo třeba malé zahrádky řadových domků. Není výjimkou, že průměr takového jezírka je okolo 40 centimetrů, a tak se vejde skutečně téměř kamkoliv,“ říká Helena Ševčíková ze společnosti Hornbach a doplňuje: „Jejich nenáročnost na místo však není jedinou výhodou. Tato jezírka se zároveň snadno udržují a péče o ně nezabere mnoho času ani těm, kteří se zahradou a pěstováním rostlin teprve začínají.“
 
Voda je přirozenou součástí našeho světa a pro mnohé z nás má její přítomnost uklidňující účinky. Pokud si minijezírko pořídíte, sami se přesvědčíte, že i malá vodní plocha s krásnými lekníny dokáže prostor oživit a zpříjemnit. Vybrat si samozřejmě můžete mezi různými typy i velikostmi, protože tuto malou vodní okrasu je možné založit prakticky v jakékoliv nádobě. Široký sortiment i veškeré příslušenství naleznete v Hornbachu a je pouze na vás, zda dáte přednost modernímu designu či spíše rustikálnímu vzhledu. Jisté je, že právě minijezírka nabízejí alternativu vhodnou pro každý byt i zahradu, ať už je máte zařízené v jakémkoliv stylu.
  
Výběr květin, kterými můžete hladinu jezírka ozdobit, je také pestrý. Od nejběžnějších bílých leknínů přes vzácnější divoce červené až po mnohé další druhy vodních rostlin jako je například vodní hyacint s bohatou a plnou vůní. S výběrem vám rádi pomohou a poradí do konce června v Hornbachu. Na místě můžete vše potřebné rovnou i zakoupit.