Zahrada

Kontaktní grily nejsou jen výstřelkem poslední doby. Prodávají se již dlouho a k nám přišly dokonce již v dobách dávno minulých. Jen si je mnozí z nás zařadili do skupiny spotřebičů vhodných pouze na chalupu, chatu, kempování. Nebo pro líné grilování, kdy se nikomu nechce „párat se“ s přípravou žhavých uhlíků. A tak nás ani nenapadne, že bychom je mohli mít „normálně“ doma. A používat je vlastně denně. Pojďte se ale přesvědčit o tom že kontaktní gril můžete směle pořídit i vy, protože ho doma opravdu užijete. A podle čeho vybírat?

Přechod ze zimy do jara se spojen s typickou vůni medvědího česneku, která se line z mnoha koutů lesa. Tuto pochoutku si můžete ale pěstovat i ve vaší zahradě i na balkoně v květináči. Medvědí česnek je nenáročný a pokud mu dopřejete dostatek vláhy, poroste vám jako divý.

Pokud chcete, aby vám brambořík rok co rok dělal radost plnými květy, péče o něj je zásadní. Díky krásnému květenství a pozoruhodným listům je brambořík velmi oblíbenou rostlinou domácích pěstitelů. Často ale slýcháme, že přesně nevědí, jak se o tuto rostlinku postarat. Podívejme se, jak připravit ideální podmínky pro brambořík během květenství i po něm.

Vosy a sladkéVosy jsou nepříjemným agresivním hmyzem, který nás obtěžuje v létě a na podzim. Nejhorší je to v době dozrávání ovoce, které vosy pochopitelně láká. Pokud jsme doma či na chalupě, můžeme se před nimi bránit sítěmi v oknech a ve vchodových dveřích.

Zahradní domekHrabičky, motyka, konev, lopaty, sekačka a mnohem více zahradního nářadí potřebuje každý zahrádkář. Ze začátku jistě najdete malé místo v garáži nebo ve sklepě, kam tyto předměty uložíte. Jenže časem budete přikupovat nové a zjistíte, že potřebujete jedno místo, kde budete mít veškeré zahradní nářadí uklizené na jednom místě. Pro tento účel je ideální zahradní domek na nářadí.

Zajímavé rubriky

Doporučené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování
JáUšetřím.cz- Jak ušetřit: bydlení, cestování, energie