Bydlení

Až si budete vybírat odstín, kterým vymalujete zdi své ložnice, nedbejte jen na svůj vkus. Díky barvě totiž můžete ovlivnit, zda se dobře vyspíte, a dokonce má vliv i na sexuální aktivitu. Výzkum provedený Travelodge odhalil, že určité barvy nás stimulují, nebo naopak uklidňují a velmi tedy ovlivňují průběh naší noci.

Už v pravěku se vždy lidé scházeli u ohně, kde společně trávili čas, jedli a pili. Dodnes lidé mají s ohněm spojený pocit pohodlí a útulnosti, proto si čím dál tím víc pořizují do svých domovů různé typy krbů. Každý z nich se již vyrábí v moderním designu, který sluší každé domácnosti. Jaký krb se hodí právě pro vaši domácnost, se můžete dočíst v následujících odstavcích.

Pokud vaše malá kuchyň není dost velká na to, abyste schovávaly všechny hrnce, pánve a vína, které jste sbíraly, je na čase, abyste jste je ukládaly do kreativních řešení. Nástěnné regály, které uvolňují prostor pro pult a závěsné koše, které otevírají chladničku, jsou nejlepší přátelé malé kuchyně. Nakupujte skvělé organizační prostředky a vaše malá kuchyně se najednou bude cítit mnohem větší.

Úloha žaluzií v interiéru je velmi důležitá, chrání totiž před slunečními paprsky a poskytují nám jistou dávku soukromí. Na druhou stranu mohou být i výrazným prvkem, který dokonale dotvoří design interiéru. Bez nadsázky tak můžeme říct, že v moderním bydlení se bez nich zkrátka neobejdeme.

Vyměnit žárovku a zatlouct hřebík umí snad každý pan domácí. Pokud ale plánujete rozsáhlejší stavební úpravy, obraťte se na odborníky. Pomohou vám nejen s realizací práce, ale i plánováním včetně výběru správného materiálu. A navíc vám navrhnou cenu přímo na míru. Na jaké profese se obrátit, poradíme v tomto článku.

jídelní židleLidé si neuvědomují, že velkou část dne prosedí, je tedy důležité vybírat jídelní židle s rozvahou. Pokud si chcete svou večeři či oběd užít na sto procent, určitě k tomu budete potřebovat i pohodlnou židli. Jídelní židle se může stát velmi stylovým doplňkem vaší kuchyně či jídelny, ale při výběru je dobré myslet i na údržbu či komfort.

Zajímavé rubriky

Doporučené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování
JáUšetřím.cz- Jak ušetřit: bydlení, cestování, energie