Bydlení

Společnost Mitsubishi je na trhu už 85 let. Své zkušenosti skvěle uplatňuje i při výrobě moderních tepelných čerpadel na principu vzduch / voda. Jejich jedničkou jsou tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan Inverter New Generation, která jsou dostupná v široké výkonnostní škále, a to již od 8 do 23 kW. Jsou tedy ideálním partnerem do rodinného domu i menšího nebytového objektu, například firemního sídla nebo skladu.

Lehké střešní krytiny z plechu nebo recyklovaných plastů opět dobývají trh. A daří se jim to velmi dobře. Výhody, které nabízejí, totiž dovedou oslovit celou řadu zákazníků. Jejich nejsilnější stránkou je bezpochyby jejich hmotnost, která dosahuje minimálních parametrů, díky čemuž krytina zatěžuje krov / krovní konstrukci jen minimálně a neohrožuje tak statiku stavby.

Vlhkost zdiva je relativně kritickým problémem, který v dnešní době řeší obyvatelé starších domů, bytů, ale i novostaveb. Možná si to ani neuvědomujeme, ale pro člověka není právě vhodné obývat vlhkou místnost. Přečtěte si v našem článku, jak se zbavit vlhkosti zdiva, a předejdete tím mimo jiné i nepříjemným zdravotním problémům.

Stavíte nebo rekonstruujete dům či byt a uvažujete, jakou podlahu do interiéru vybrat? V dnešní době je možné si vybrat z velkého výběru koberců, parket, plovoucích, ale i vinylových podlah. V tomto textu si můžete přečíst, proč jsou právě vinylové podlahy skvělou volbou.

Milujete jaro? Pak se už jistě nemůžete dočkat, až začne intenzita slunečních paprsků sílit a vy si dopřejete odpolední kávičku na předzahrádce, přečtete si knížku na balkóně nebo si na terase dáte oběd s přáteli. Vůně jara a nálada, kterou s sebou první teplé paprsky přináší, je zkrátka nezaměnitelná. Jak si tuto fantastickou atmosféru užít co možná nejvíce?

Zajímavé rubriky

Doporučené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování
JáUšetřím.cz- Jak ušetřit: bydlení, cestování, energie