Bydlení

Pokud vaše malá kuchyň není dost velká na to, abyste schovávaly všechny hrnce, pánve a vína, které jste sbíraly, je na čase, abyste jste je ukládaly do kreativních řešení. Nástěnné regály, které uvolňují prostor pro pult a závěsné koše, které otevírají chladničku, jsou nejlepší přátelé malé kuchyně. Nakupujte skvělé organizační prostředky a vaše malá kuchyně se najednou bude cítit mnohem větší.

Úloha žaluzií v interiéru je velmi důležitá, chrání totiž před slunečními paprsky a poskytují nám jistou dávku soukromí. Na druhou stranu mohou být i výrazným prvkem, který dokonale dotvoří design interiéru. Bez nadsázky tak můžeme říct, že v moderním bydlení se bez nich zkrátka neobejdeme.

Vyměnit žárovku a zatlouct hřebík umí snad každý pan domácí. Pokud ale plánujete rozsáhlejší stavební úpravy, obraťte se na odborníky. Pomohou vám nejen s realizací práce, ale i plánováním včetně výběru správného materiálu. A navíc vám navrhnou cenu přímo na míru. Na jaké profese se obrátit, poradíme v tomto článku.

jídelní židleLidé si neuvědomují, že velkou část dne prosedí, je tedy důležité vybírat jídelní židle s rozvahou. Pokud si chcete svou večeři či oběd užít na sto procent, určitě k tomu budete potřebovat i pohodlnou židli. Jídelní židle se může stát velmi stylovým doplňkem vaší kuchyně či jídelny, ale při výběru je dobré myslet i na údržbu či komfort.

Čištění fasádPrůmyslové exhalace, kyselé deště, spaliny či výfukové plyny, to vše jsou příčiny znečišťování fasád domů zejména ve velkých městech. Zde je koncentrace těchto nečistot mnohem větší než na venkově. Ve městech je pochopitelně i hustší zástavba.

Zajímavé rubriky

Doporučené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování
JáUšetřím.cz- Jak ušetřit: bydlení, cestování, energie