Kontejnerová doprava, demoliční práce i odvoz suti

Kontejnerová doprava
Kontejnerová doprava, demoliční práce i odvoz suti

Sháníte společnost zabývající se odvozem suti v Prostějově a Vyškově? Sháníte někoho, komu není kontejnerová doprava Vyškov a Prostějov cizím slovem?

Oslovte profesionály ze společnosti Kontejnerová doprava Cetkovský! Ti nabízejí svým zákazníkům mnoho služeb, mezi kterými je i odvoz suti Prostějov a Vyškov či demoliční práce. Tak proč je neoslovit?

Firmy svým zákazníkům nabízí pronájem kontejnerů na sutě a odpady a jejich přistavení na Vámi určené místo, kdy je možné získat pronájem kontejneru na dva dny zdarma. Objednávat můžete kontejnery, ve kterých lze přepravovat stavební stroje, mechanizaci, vozidla i autovraky. Nabízí uzamykatelné, valníkové i velkoobjemové kontejnery s plachtou i bez ní. Kromě toho je možné zajistit přepravu nebezpečných věcí i materiálu v režimu ADR.

Kontejnerová doprava, demoliční práce i odvoz suti

Odvoz suti Prostějov i prodej písku

Kromě odvozů sutě v Prostějově a Vyškově nabízí společnost také prodej přírodního písku, lomového kamene, betonu i prodej nasekaného dřeva. Pro zákazníky je připravena sleva a spolehnout se můžete na dodání velice kvalitního materiálu. Jak bylo již výše zmíněno, společnost provádí také kompletní demoliční práce a to včetně zajištění ekologického zpracování odpadů. Zároveň je možné objednat si urovnání, zhutnění, zatravnění a připravení terénu k budoucí výstavbě.

Sám majitel společnosti Ing. Antonín Cetkovský dodává: „Vyklízíme různé objekty: budovy, areály, sklady, domy, chaty, nebytové prostory, pozůstalosti, byty, půdy, dvory a dvorky. Ihned po dokončení zakázky obdržíte doklad o ekologické likvidaci odpadu.“

Pokud máte jakékoli dotazy, je pro Vás připraven speciální formulář, pomocí kterého lze vytvořit také nezávaznou poptávku. O tom, že je společnost opravdovou jedničkou v oboru, svědčí také množství spokojených zákazníků a jejich referencí.