Stínící technika

Stínící technika
Stínící technika

Stínící technikaV současné době převládají ve stylu bydlení rodinné domy, těší se větší oblibě než  velké bytové komplexy. Ať už je rodinný domek postaven jako víceposchoďová vilka, nebo ve stylu bungalovu, důležitým prvkem je dostatek světla.

To však sebou přináší nutnost účinného zastínění, protože charakteristickým rysem dnešních staveb jsou velká okna.

Zastínění rozlišujeme na interiérové a exteriérové. Vedle praktické funkce nás ovšem zajímá i design, originalita a to, zda se bude hodit ke stylu domu a jeho vybavení. Stínící technika by neměla být vybírána podle ceny nebo vymožeností obsluhy. Moderní bydlení neznamená jen nejnovější trendy v jednotlivostech, ale hlavně jejich sladění tak, aby tvořily harmonický celek.

Stínící technika

Dokonalá harmonie v interiéru i exteriéru

Pokud si chcete udělat konkrétní představu a prohlédnout si různé typy zastínění, navštivte kamennou prodejnu české obchodní značky diamond design. Společnost se zabývá nejen prodejem stínící techniky, ale zajišťuje kompletní servis tohoto interiérové a exteriérového sortimentu. To znamená od návrhu, přes realizaci na místě až po následný servis. Souvisí s tím i různé doplňky, se kterými by kvalitní stínící technika měla ladit v dokonalé harmonii. Jen dokonalý soulad všech prvků vytváří moderní a zároveň útulný domov.

Stínící technika

Proto se společnost DIAMOND DESIGN věnuje také interiérovým tapetám a programu outdor living. Stínící technika diamond design je k vidění v několika showroomech, které jsou kromě kamenné prodejny v Praze 8 na Rohanském nábřeží, také v ukázkových místech v Brně, Ostravě, Hradci Králové a v několika dalších městech. Jejich rovnoměrné rozptýlení na území České republiky umožní návštěvu ve vzorkovně, která je pro vás nejbližší. Na místě posoudíte vystavené vzory stínící techniky a vyberete si z mnoha možností. Pro interiér např. římské rolety, japonské posuvné stěny, plissé a duette, látkové rolety… Jen tak si můžete vytvořit dokonalou představu, jak by zastínění vypadalo u vás, ve vašich místnostech. Pro exteriér venkovní žaluzie, screenové rolety, předokenní rolety, sítě proti hmyzu, rolovací vrata... Nabídka vystavených typů je opravdu bohatá.

Zkušení a ochotní pracovníci vám poradí, jaký vybrat nejvhodnější produkt a na základě zadání vám vytvoří návrh řešení. Více informací lze nalézt na portálu www.diamonddesign.cz