Novostavby v Praze

Praha novostavby
Novostavby v Praze

Praha je velice příjemným místem k bydlení. Není třeba se zmiňovat o krásách historického centra, ani o mnoha možnostech zaměstnání, ale i kulturního a sportovního vyžití. To vše nabízí obyvatelům hlavního města jedinečnou příležitost, strávit v tomto městě hezký život.

Kde hledat vhodné bydlení

Orientaci a hledání vhodného bydlení vám usnadní Reby.cz online realitní portál, který je zaměřen na nové developerské projekty a novostavby v Praze a jejím okolí. Na těchto stránkách najdete informace o novostavbách, developerských skupinách a jejich nejnovějších projektech. Rovněž se můžete na nové byty v Praze a okolí online poptávat.
Každému pochopitelně vyhovuje něco jiného. Někdo dává přednost bydlení v centru, kde má na dosah věhlasné kavárny a hospůdky, galerie a historické pamětihodnosti, většinu pražských divadel a další možnosti kulturního vyžití. Jiný si naopak přeje bydlet v klidném prostředí s dostatkem zeleně, odkud je to blízko do přírody v okolí města. Tato varianta je velmi oblíbená a svědčí o tom i zájem vlastnit byty Hostivař.

Výhody bydlení v Praze-Hostivaři

Pražská čtvrť Hostivař je populární zejména hostivařskou vodní nádrží a rozlehlým lesoparkem s řadou cyklostezek, pěšin jak stvořených pro vycházky a zookoutkem. Proto tuto část Prahy vyhledávají především rodiny s dětmi, je zde skutečně krásné prostředí. Například bydlení v nové rezidenci v Hostivaři nabízí skutečný komfort a jedinečné možnosti vychutnat si krásu přírody, budete ji mít přímo za domem. Proto je tato lokalita velice atraktivní pro mnohé developerské skupiny, které zde vytvářejí moderní projekty různého typu. Příkladem moderního bydlení bude dokončovaná Rezidence Golf Hostivař, kde bude k dispozici sto rodinných domů v bezpečném uzavřeném areálu.

Vyhledávaná Praha 10

Další oblíbenou pražskou lokalitou je Praha 10, nachází se v jihovýchodní části hlavního města. O tento obvod je velký zájem zejména pro bohatou zeleň, skvělou dopravní dostupnost a výbornou občanskou vybavenost, což jsou tři nejdůležitější faktory pro příjemné bydlení. Praha 10 je známa velkou rozlohou, která zde umožňuje realizovat různé stavební projekty. Kromě novostaveb je zde i řada bytů a domů na prodej, o čemž se můžete přesvědčit na online stránkách realitního portálu Reby.cz.

Novostavby v Praze