Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Unikátní matrace z vláken STRUTA - bydleti.cz

Unikátní matrace z vláken STRUTA

Matrace STRUTO
Unikátní matrace z vláken STRUTA

V obchodních řetězcích Kika a Kouzelné spaní se můžete těšit na novinku, která přináší revoluci ve spaní. Novinkou jsou vlákna STRUTO, která byla použita v matracích a tím se dosáhlo těch nejlepších možných vlastností, které mohou matrace přinášet. Většina uživatelů se již setkala se zdravotními matracemi.

Struktura takových matrací je uzpůsobena tomu, aby poskytly ideální vlastnosti pro polohu páteře při spaní. Ovšem matrace s vlákny STRUTA v sobě kombinují hned více výhod najednou, kromě správného tvarování disponují technologií, která podporuje regeneraci organismu a má dokonalé termoregulační vlastnosti.

STRUTO je přírodní materiál

Nemusíte se obávat použitých umělých vláken, STRUTO je totiž 100% přírodní, jeho složení je 70% vlna a 30% PES. Přítomnost ovčího rouna se postará o unikátní vlastnosti, ovčí rouno je odjakživa vyhledávané pro jeho vlastnosti a nyní si ho může užít každý přímo v matraci. Při výrobě matrací se dbána maximální kvalitu výroby a to jak při výrobě potahu, tak i při výrobě matrace. Samotný potah zajišťuje zdravotní nezávadnost, je vybaven antibakteriální vrstvou a je vhodný i pro alergiky. Společně s několika zónovým jádrem se matrace postará o takovou regulaci teploty, že budete příjemně zahřívání v zimě a naopak bude přebytečné horko zase odváděno. Rouno dokonale pohlcuje vlhkost a zajistí i zdravou prodyšnost. Regenerační účinky matrací lze pocítit již při prvním užívání, jelikož zcela zmizí migrény, bolesti hlavy, proleženiny a každé ráno se budete cítit skvěle. Jádro matrace je doplněno o zimní stranu přírodním kolmo kladeným rounem Elastic Organic a pro letní stranu Elastic Cotton. S matracemi se vám už nestane, že byste se vzbudili podchlazení nebo naopak zpocení. Při pořízení matrace si koupíte záruku na příjemné spaní i pevné zdraví a to je zcela jistě investice k nezaplacení.


Zdroj:

Kouzelnespani.cz

Matrace nejen pro seniory