Kamera do bytu zůstane na stráži, když zrovna nejste doma

kamera
Kamera do bytu zůstane na stráži, když zrovna nejste doma

Dovolená, práce, večerní zábava. Nenechavci si umí pečlivě vyhlédnout dobu, kdy nebýváme ve svých bytech, aby jim při lupu nikdo nepřekážel. Neměli bychom proto lupiče podceňovat, lepší bude být vždycky minimálně o krok před nimi. Zabezpečení objektu je jedna věc, ale vhodně umístěná kamera do bytu poslouží jako efektivní sběrač důkazů. Pak už postačí jen dokumentaci předat policii, vyšetřovatelé budou mít k dispozici cennou stopu a pachatele jistě velmi snadno usvědčí.

Cílem je už jenom vhodné umístění

Je to jako opravdová špionáž – podobná elektronika může mít skutečně celou řadu podob a je jen na vás, kterou z nich si zvolíte jako pomyslné číslo jedna. Kamera do bytu se důmyslně ukryje například v nástěnných hodinách, radiobudíku, ale také tam, kde by ji opravdu nikdo nečekal – tedy v kšiltovce, a to včetně dálkového ovládání pro pohodlné nastavení. Variant je ale ještě mnohem více, skrytá kamera se může nacházet i v klíčcích od auta nebo v psacím peru. Cítíte se jako ve filmu s tajnými agenty? Jistě, přesně takový dojem může mít člověk, který podobně široké spektrum možností vidí vůbec poprvé…

Připojení k domácí síti je samozřejmostí

Můžete se maximálně spolehnout, protože ip wifi kamera pohlídá naprosto vše, co se děje v chodbě, venku před domovními dveřmi nebo třeba pod pergolou. Stačí ji jen umístit tak, aby se dívala přesně na místa, která byste chtěli mít pod nepřetržitým dohledem. Střežit může i chatu nebo garáž, takže využití je rozhodně víceúčelové – stačí jen přiřadit obor působnosti. Řádně zabezpečené obydlí znamená pro zloděje těžkou ránu, protože díky kvalitnímu videozáznamu se je podaří už brzy plně usvědčit. Důkaz se nahraje a uchová na paměťové kartě, okamžitě dostanete i zprávu na mobil prostřednictvím domácí sítě. Aktuální nabídka kamer je k mání na cel-tec.cz!