Zahradní technika Honda

sekačka Honda
Zahradní technika Honda

Už vás nebaví neustálé sečení trávy na zahradě? Posekáte a za pár dnů je zahrada opět zarostlá. Někoho možná v takové situaci napadne rčení, že nejlepší sekačkou jsou ovce. Je sice pravdou, že ovečky dovedou vykousat trávu tak důkladně, jako málokterá sekačka, ale přibudou vám i jiné starosti.

Pokud ovšem pořídíte kvalitní sekačku, pak budou všechny vaše starosti poloviční. Klid, pohodu a úhledný sestřih trávníku vám může zajistit pouze sekačka ověřené značky.

Zahradní technika

Pod značkou Honda si ve vybraných obchodech můžete pořídit kromě sekačky i další techniku. Zahradní technika značky Honda nabízí i zahradní traktory, křovinořezy, plotostřihy, vyžínače, kultivátory a další vynikající pomocníky, včetně příslušenství a spousty doplňků. Zahradní stroje Honda jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti. Jejich motory jsou čtyřtaktní, z čehož je zřejmá výhoda nižší spotřeby benzínu a zároveň vyššího výkonu, menšího hluku, vibrací i nižších emisí. Oproti konkurenčním značkám mají sekačky Honda speciálně tvarované nože, které zaručují sečení i sběr mokré trávy.

Motorové sekačky

Benzínové sekačky značky Honda překvapí své uživatelé svojí dlouhou životností, zatímco mnoho jiných značek již po několika letech vykáže svojí službu, tak motory Honda budou dále spolehlivě sloužit. Kvalitní je nejen motor, ale i sekačka jako celek. Při vývoji se dbalo, aby tělo sekačky dokázalo odolávat drsnému terénu a také kamenům, na které lze při sekání narazit. Výsledkem je houževnatý stroj, u kterého jen tak nedojde k promáčknutí plechu nebo snad odloupnutí barvy. Za velmi úspěšnou modelovou řadu je považována De Luxe HRX, která disponuje pevným tělem ze speciálního plastu.

Další vysoce kvalitní model je IZY. Motorové sekačky od Hondy disponují celou řadou funkcí, které u laciných sekaček jiných značek budete hledat jen marně. Celá řada funkcí je ovladatelná ze samotné rukojeti. Mezi pokročilé funkce patří ovládání nože ROTOSTOP a také SMARTDRIVE.

Je jedno, jestli jste sváteční uživatelé nebo profesionálové, kteří sekají každý den, výjimečné vlastnosti a příjemné sekání si se sekačkami Honda užije každý.