Matrace MABO

Matrace Mabo
Matrace MABO

Spánek je pro nás přirozený. Bez spánku a načerpání nových sil bychom jen těžko fungovali.

Obecně se traduje, že průměrná délka spánku u člověky by měla být 8 hodin, ale i to je individuální. Stejně tak spánková rezerva. Někomu se zkrátka nedaří usnout dříve, než má ve zvyku a spát déle je pro něj nepředstavitelné.

Jestliže si ovšem koupíte nové matrace, můžete úspěšně usnout dříve a dopřát si nesrovnatelně kvalitnější odpočinek. Nejedná se tu o jeden den, nastavení režimu by takto mohlo pozitivně ovlivnit celý váš život. Když vaše tělo spánek potřebuje, řekne si o něj. Nejhorší situace nastane, když tělo takto zareaguje ve chvíli, kde je to nevhodné, např. v práci. Proč to tedy nezkusit jinak? Ráno pak budete svěží a s větší energií můžete nastoupit do nového dne.

Matrace MABO je spolehlivým ochráncem sladkého spánku

Možná se vám již dlouho nedaří usnout tak, jak očekáváte. Nečekejte, že se stane zázrak sám od sebe, musíte pro to něco udělat. Je dobré zaměřit se v první řadě na postel, konkrétně na matraci. Není moc tvrdá nebo naopak příliš měkká? Ať je to jak chce, spaní provází dvě fáze, které se během noci střídají. V jedné spíme povrchově, dochází k rychlému pohybu očních bulbů, zdají se nám sny. Ve druhé fázi procházíme daleko tvrdším spánkem a jen tak něco nás nevzbudí. Mysl se čistí a tělo regeneruje. Když druhý den vstáváme, zřejmě i tušíme, jaká fáze u nás převládala. Pokud tedy chcete pro svůj odpočinek něco udělat, je vhodné koupit si novou kvalitní matraci a k tomu i něco navíc. Dobrou volbou mohou být matrace MABO. Jsou vyrobeny z bio komponentů, a tedy v těsné vazbě s přírodou. Rovněž i polštář a peřina. Vše je vyvinutou moderní technologií, která se rovná pohodlí.

Zajištění komfortu je pro spánek důležité

Bio matrace se strukturou studené pěny se sojovým extraktem jsou novinkou na trhu. Jistě, existují matrace z paměťových pěn, kokosových a pohankových vláken. Kombinace se sojovým extraktem není příliš běžná. Tento druh matrací je pro své unikátní složení velmi oblíben u řady spotřebitelů. Matrace MABO jsou vysoce prodyšné, oboustranné a hlavně plně účelné. Viscoelasticita líné pěny snižuje tlak působící na lůžko a současně tak i na pokožku. Nebudete vnímat nepříjemný tlak, bude se vám dobře usínat, spát i probouzet. Je vhodná pro alergiky. Díky své prodyšnosti není zdrojem potencionálních alergenů a její povrch je navíc opatřen snímatelným potahem.

Chcete-li si tedy pořídit opravdu kvalitní matrace, veškeré potřebné informace naleznete na www.matrace-mabo.cz. Společnost Mabo se zabývá jejich výrobou již 18 let. Díky svým zkušenostem a řadě odborníku, kteří pracují na vývoji a výrobě měkčené PUR pěny, se řadí k předním firmám v tomto oboru. Kvalita na vysoké úrovni, profesionalita ve výrobním procesu a dlouhá životnost produktů pod značkou MABO - to vše je kladně hodnoceno mnoha spokojenými zákazníky.