Zabezpečení domu v Brně

Zabezpečení domu
Zabezpečení domu v Brně

Zabezpečení domů a bytů není vždy naprosto dokonalé. Stejně tak, jako se zdokonalují bezpečnostní systémy a zámky, zlepšují se i zloději a lupiči, kteří používají stále lepší nástroje a techniku. Vrátit se domů z dovolené a najít vykradený dům nebo byt - to je velmi nepříjemný zážitek. A pachatelé jsou stále vynálézavější.

Podstatné ovšem je, co nejvíce jim práci ztížit, v lepším případě úplně znemožnit. O to se snaží firma LOCK service CZ, s.r.o. se sídlem v Brně, která zaměřuje výrobu zejména na bezpečnostní dveře.

S činností této společnosti je spojeno i poradenství v oblasti mechanických zabezpečovacích systémů, tzn. především bezpečnostní dveře, ale i zárubně nebo trezory. Instalaci dveří nebo jiných bezpečnostních systémů předchází konzultace se zákazníkem, v rámci které mu technik firmy doporučí optimální řešení a po dohodě vypracuje komplexní cenovou nabídku. Dodávka bezpečnostních dveří pak zahrnuje vše, od zaměření daného prostoru, přes výrobu, až po jejich dovoz a montáž.

Jelikož je firma držitelem licence Technické služby, vydané Krajským policejním ředitelstvím v Bratislavě, je oprávněna instalovat i nedobytné bezpečnostní trezory Brno. Kromě toho si můžete objednat například systém hlavního a generálního klíče umožňujícího uzamykání libovolného počtu dveří i v různých objektech jedním bezpečnostním klíčem.

Pýchou společnosti jsou dveře Sherlock, které vyhovují přísným evropským normám. Stupeň jejich bezpečnosti je dán jednak počtem jistících bodů, které zajišťují dveře v otvorech bezpečnostních zárubní, ale především stupněm zabezpečení. Dodávají se ve čtyřech bezpečnostních třídách podle charakteru ochrany, a to od základního až po velmi vysoký stupeň ochrany. Čtvrtá bezpečnostní třída znamená vysokou odolnost vůči mechanickému napadení jakýmikoliv nástroji, od šroubováku, přes páčidla až po elektrické ruční nářadí. Součástí těchto bezpečnostních dveří je i protihlukový uzávěr.

Pokud si bezpečnostní dveře Sherlock objednáte, můžete se zapojit do soutěže. Na koho se usměje štěstí, může získat 100% slevu a další výherci obdrží dárek v podobě tabletu. Účastník soutěže, který si navíc koupí ke dveřím Sherlock bezpečnostní vložku, může soutěžit o dalších 7 cen v hodnotě 10 tisíc Kč.