Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Kamna, krby, komíny pro vaše bydlení - bydleti.cz

Kamna, krby, komíny pro vaše bydlení

Krb
Kamna, krby, komíny pro vaše bydlení

Plyn a elektrická energie jsou stále zdražovány, proto se jako topivo dostává do popředí dřevo. Výhodou je i nezávislost na ostatních zdrojích energie, které nám většinou dodávají okolní státy.

A tak topení dřevem a s tím i prodej kamen zažívají v posledních letech boom. Palivové dříví se pořizuje za nejnižší cenu oproti ostatním topivům a je relativně snadno dostupné. V neposlední řadě tu hraje roli i romantika. Je velmi příjemné cítit vůni dřeva a dívat se do plamenů. Krby, krbová kamna či krbové vložky v sobě zahrnují všechny tyto atributy.

Plápolající oheň v útulné místnosti na chalupě, zrovna tak v moderním bytě, je dokonalou představou, která není nesplnitelná. Nejrůznější typy stylových kamen si vyberete například z pestré škály společnosti Flagro. K jejím službám patří i vypracování návrhu nového krbu, nebo doporučení nejvhodnějších krbových kamen pro váš interiér. Vše včetně realizace ve vašem interiéru. V sortimentu jsou pouze špičkové výrobky od renomovaných dodavatelů. Jelikož součástí topení je také komín, je pro společnost samozřejmé, že se snaží své služby nabízet v celé šíři a komplexnosti. To znamená, že kromě kamen nabízí i veškeré služby kominického oboru.

Kompletní sortiment

Patří k nim krbové obestavby, obestavby krbových vložek, stavba komínů, rekonstrukce starých komínů, jejich vložkování, revize apod. Hitem poslední let jsou nerezové komíny. Zejména třívrstvé nerezové komíny představují absolutní špičku, plně se vyrovnají klasickým komínům. Výhodou je také jejich nízká hmotnost, ta nezatěžuje nosnou konstrukci budovy. V nabídce společnosti Flagro jsou vícevrstvé nerezové systémy od renomované firmy Schiedel KeraStar. Tyto komíny mají tenkostěnnou keramickou vložku, minerální izolaci a nerezové opláštění.

Dobrým řešením v případě starého komína je vyvložkování komínu, které rovněž firma Flagro provádí. Nemusíte tak mít obavy z nepříjemného bourání. Starý komín se vyfrézuje a do čistého otvoru se pak zavede nerezový vnitřek. Tímto způsobem se neobyčejně zvýší tah při topení a zlepší odtah spalin. Vložkování se provádí také při výměně kamen a přechodu na jiné palivo.

Kamna, krby, komíny pro vaše bydlení