Stěhování může být zábava

Stěhování
Stěhování může být zábava

Kdo si někdy nepovzdechl „raději vyhořet, než se stěhovat“. Pravdou je, že se stěhováním jsou starosti, ať už se jedná o stěhování soukromého bytu, chalupy, nebo stěhování firem.

Pokud si ovšem objednáte stěhovací služby u firmy Stěhování TRIP s.r.o., nemusíte mít vůbec žádné obavy.

Firma provádí stěhování bytů, firem, dílen, kanceláří, garáží a kromě stěhovacích služeb zajišťuje také rozvoz a dovoz zboží, pravidelné denní i jednorázové rozvozy, a to jak vnitrostátní, tak i mezinárodní autodopravou. K profesionálnímu přístupu patří mimo jiné také online sledování vozidel, takže vedení firmy má neustálý přehled, kde se její vozidla právě nacházejí. To umožňuje poskytovat při stěhování v Praze a okolí bezkonkurenční službu, neboť autodoprava je přistavena na místo požadované zákazníkem do dvou hodin od jeho objednávky. Stěhovací služby a přeprava nejrůznějšího zboží a materiálu je zajišťována na základě požadavku zákazníka i po celém území ČR, ale i do zahraničí.

Levné stěhování na míru

Veškerá činnost související s vlastním stěhováním je prováděna pouze podle požadavků a představ zákazníka a výhradně v jeho zájmu. To se samozřejmě týká i cen za stěhovací služby, které se určují individuálně po návštěvě technika firmy, který posoudí každý jednotlivý požadavek objednavatele. Žádná jiná společnost nedokáže zajistit tak levné stěhování, jaké nabízí firma Stěhování TRIP. Pokud využijete služeb firmy vícekrát, budou se vám hodiny sčítat a každou osmou hodinu budete mít zdarma.

Autodoprava firmy slouží všem subjektům, jak fyzickým osobám, domácnostem, tak firmám. Vozidla jsou nová a čistá, takže firma zaručuje všem zákazníkům vysoký standard služeb. Nejrůznější požadavky je firma schopna splnit díky rozsáhlému vozovému parku s řadou různých typů, variant a nosností. Na každou zakázku je vybrán nejvhodnější vůz, aby stěhování proběhlo hladce a efektivně. Výhodou jsou hydraulická zvedací čela umožňující vyložení nákladu přímo na místě určeném zákazníkem, a to bez použití další manipulační techniky.

Součástí stěhování Praha jsou i další služby, které s tím souvisejí. Jedná se například o ekologickou likvidaci starých lednic, praček, mrazáků, kamen a jiných vysloužilých spotřebičů v domácnostech i ve firmách. Snadno se zbavíte všech starostí s vyklízením domů, sklepů, garáží a se stěhováním či rozvozem čehokoliv, když budete kontaktovat firmu na jejích webových stránkách. Zajistit si můžete i populární mezinárodní stěhování.

Stěhování může být zábava