Vnitřní žaluzieVnitřní žaluzie ze dřeva jsou jediným produktem firmy Bematech, který se od základu nejvíce podobá klasickým žaluziím, známým z tolika oken českých bytů a domů. K jejich oblibě je však předurčuje spíše exoticky vyhlížející dřevo, které se pro jejich výrobu používá.

Výroba žaluzií na míru

Na trhu se můžete setkat s variantami zpracování žaluzií například z teaku nebo bambusu. V Bematechu ale používají osvědčenou africkou vrbu Abachi, listnatý strom dorůstající až do padesátimetrové výšky a dvou metrů v průměru. Výrobce ho používá pro jeho vhodné vlastnosti – lehkost, měkkost, dlouhou životnost. V kolekci najdete přes 100 druhů lamel v nejrůznějších barvách a povrchových úpravách. Okenní žaluzie je možné navíc potáhnout kůží a docílit tak ještě luxusnějšího dojmu.

Žaluzie vnitřní

Zákaznické řešení interiérových žaluzií, vedle volby rozměrů, barvy, povrchové úpravy nebo ovládání, znamená, že cena se vypočítává na základě zadání od klienta.

Nabídka žaluzií Bematech

Když se řekne stínění složené z lamel, nejedná se v případě značky Bematech pouze o dřevěné žaluzie. Podle účelu, okolních podmínek v místě instalace nebo rozměrů zastíněné plochy lze vybírat i s dalších typů okenních žaluzií:

Látkové vertikální žaluzie

Dlouhé svislé lamely, známé především z prostředí kanceláří, dostávají s použitím jiného materiálu útulnější vzhled a větší variabilitu v jejich designu i průsvitnosti. Při výběru vhodné textilie budete mít k dispozici bohatou kolekci barev a materiálů. Běžně používaná šířka lamel pro tento systém je 89 nebo 127 mm.

Plastové vertikální žaluzie

Stejně jako látkové žaluzie se díky svým rozměrům hodí k zastínění velkých ploch, atypických oken a ploch nestandardních rozměrů. Plastové žaluzie se, díky snadné péči o lamely z kvalitního PVC materiálu, hodí do veřejných a administrativních budov.

Twintex

Jde o kombinaci výhod rolet a žaluzií, kterou spojuje to nejlepší z každého typu stínicí techniky. Produkt najdete také pod označením roleta den a noc. Díky jednoduchému designu se Twintex hodí do moderních interiérů. K zastínění velkých ploch lze využít sdružení rolet a spojit je společnou kazetou.

Harmony

Je dalším produktem společnosti Bematech, ve kterém se spojují vlastnosti plastových vertikálních žaluzií a záclon. Systém moderního stínění je navržen tak, aby se docílilo snadné montáže i sejmutí látky z důvodu její údržby.

Vnitřní žaluzieMáte-li zájem o dřevěné žaluzie nebo jiný model stínicí techniky značky Bematech, vyžádejte si na webu www.bematech.cz nabídku zdarma. 

 

 
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zajímavé rubriky

Doporučené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování
JáUšetřím.cz- Jak ušetřit: bydlení, cestování, energie
 

Související články