Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Tip do moderního interiéru – ostrůvkové kuchyně - bydleti.cz

Tip do moderního interiéru – ostrůvkové kuchyně

Ostrůvková kuchyň
Tip do moderního interiéru – ostrůvkové kuchyně

Kuchyň už dávno nemusí mít konvenční vzhled a uspořádání. Efektním, ale i efektivním trendem posledních let jsou prostorné, vzdušné ostrůvkové kuchyně – příjemný protipól úzkých a stísněných panelákových kuchyní, které si dobře pamatujeme z let minulých. 

Ostrůvek slouží jako varné či mycí centrum, pracovní nebo odkládací a úložná plocha, může fungovat jako barový pult či místo ke stolování. Pokud je kuchyň spojená s obývákem, právě ostrůvek obě části domácnosti přirozeně odděluje. Možností využití, stejně jako variant vzhledu a zpracování ostrůvkového modulu je celá řada, vždy však bude v kuchyni nepřehlédnutelným dominantním prvkem.

Ostrůvkové kuchyně

Při plánování ostrůvkové kuchyně se proto určitě vyplatí vše náležitě promyslet a pečlivě vybírat. Důležité například je, pokud má být součástí ostrůvku mycí zóna s dřezem, nezapomenout hned v projektu hrubé stavby na vhodné umístění odpadu, po zalití základové desky už je na vyvedení odpadních výpustek pozdě. Komplexní, do detailu promyšlené řešení, respektující parametry kuchyně i individuální představy uživatelů nabízí značka KUCHYNĚ gorenje.