Pokud vaše malá kuchyň není dost velká na to, abyste schovávaly všechny hrnce, pánve a vína, které jste sbíraly, je na čase, abyste jste je ukládaly do kreativních řešení. Nástěnné regály, které uvolňují prostor pro pult a závěsné koše, které otevírají chladničku, jsou nejlepší přátelé malé kuchyně. Nakupujte skvělé organizační prostředky a vaše malá kuchyně se najednou bude cítit mnohem větší.

 

Vinný strom

Udržujte svou sbírku vín blízko po ruce, aniž byste zaneprázdnili potřebný prostor k lepším účelům. S tímto „vinným stromem“, který visí na zdi ušetříte mnoho místa.

vinný strom

Dřevěný magnetický nosič nožů

Zapomeňte na objemný blok nožů, který zabírá místo na vašem pultu, a rozhodněte se pro magnetickou montáž na zeď, jako je tento dřevěný design.

Dřevěný magnetický nosič nožů

Dvou policové uložiště

Použijte regály k uložení ingrediencí (sůl, pepř, cukr) a na háčkách můžou viset utěrky nebo nástroje.

dvou policové uložiště

3-vrstvé závěsné koše

Nenechte banány, jablka nebo pomeranče zaujmout centimetr cenného pultového prostoru. Tento zavěšený košík uchová všechno a zároveň využijete jeho svislého prostoru, který ušetří mnoho místa.

závěsné koše

Věšák na ručníky přes skříň

Nemáte vyhrazený prostor pro vaše utěráky? Naše řešení: tato praktická tyč, která se může zavěsit na dveře skříně. Už nikdy nebude hledat chybějící ručník.

Věšák na ručníky přes skříň

Osmihranné závěsné nádobí

Pokud ve vaší drobné kuchyňské skříňce nejste schopni najít místo pro sbírku hrnců a pánví, tento závěsný stojan vám může pomoci. Navíc osmihranný tvar dodává do prostoru moderní vzhled.

Osmihranné závěsné nádobí

 

Autor: Lukáš Vilímek

Komentáře   

0 #1 Adriana Malá 2019-03-11 13:02
No, paráda, opravdu luxusní ;-) My bydlíme v paneláku a máme klasickou malou kuchyň. Ještě nedávno jsme řešili, jak si ji aspoň trochu zvětšit, a tak jsme využili vychytávek. Spoustu věcí jsme nakoupili na https://eshop-blanco.cz/ a jsme spokojení ;-)
Zdraví Adriana
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zajímavé rubriky

Doporučené stránky

Jak Bydlet - články o bydlení
Cestovní server - vše o cestování
JáUšetřím.cz- Jak ušetřit: bydlení, cestování, energie