Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Vyřešte definitivně problémy s vlhkostí - bydleti.cz

Vyřešte definitivně problémy s vlhkostí

Vyřešte definitivně problémy s vlhkostí

Vlhkost zdiva je relativně kritickým problémem, který v dnešní době řeší obyvatelé starších domů, bytů, ale i novostaveb. Možná si to ani neuvědomujeme, ale pro člověka není právě vhodné obývat vlhkou místnost. Přečtěte si v našem článku, jak se zbavit vlhkosti zdiva, a předejdete tím mimo jiné i nepříjemným zdravotním problémům.

Proč je vlhkost naším nepřítelem?

Nadměrná vlhkost může poškozovat stavební prvky, celkovou konstrukci i vybavení interiéru. Zvýšená vlhkost je také obvykle přímo spojena se vznikem nepříjemných plísňových map na vnitřních či dokonce i vnějších stěnách. 

Pobývat v místnosti s plísní nám může snadno přivodit dosud nepoznané zdravotní komplikace ve formě alergických reakcí, ekzémů či problémů s dýcháním. Pokud vás tento problém potká, je opravdu žádoucí se ho zbavit co možná nejdříve. 

Efektivně zbavíme váš objekt vlhkosti. Jak?

Naše firma má s vysoušením zdiva, podlah, domů, skladů, hal i sklepů dlouholeté zkušenosti. Naši profesionální pomoc jistě oceníte, pokud v domě objevíte mokré stěny po povodních, záplavách či havarijních situacích v podobě prasklého vodovodního potrubí a jiných. 

Pro povodní postižená místa jsou vhodná teplovzdušná zařízení s ventilátorem (topidla) či je možné zavést intenzivní vytápění a nebo ke zdi umístit topný panel. Pro dosažení vyšší efektivity vysoušení objektu je vhodné použít více odvlhčovačů současně.

Jaký je náš osvědčený postup?

Prvním důležitým krokem je prohlídka vašeho domu a výběr nejvhodnějšího opatření k odvlhčení. Naši technici zrealizují vstupní povrchová měření vlhkosti a měření vlhkosti ve stavebních konstrukcích. Dále zvolí nejvhodnější typ přístroje, který s vlhkostí u vás doma spolehlivě zatočí. 

Vysoušeč je umístěn na konkrétní místo, aby bylo dosaženo co nejvyšší efektivnosti vysušení. Po provedení sanace vlhkého zdiva se spolehlivě zbavíte nepříjemné a nežádoucí vlhkosti ve vaší místnosti.

Věděli jste, že...

kombinací více typů vysoušečí techniky (odvlhčovače, ventilátory a topení) lze celkový proces vysoušení velmi urychlit? Nabízíme vám naše profesionální přístroje, jako jsou kondenzační či absorbční vysoušeče, odvlhčovače vzduchu a tepelné sálavé panely. Doba vysoušení se zpravidla pohybuje okolo 10 dní a závisí na stupni zatečení do konkrétní stavební konstrukce.

Závěr naší práce spočívá v přípravě potřebných podkladů a odborné zprávy s návrhem sanace jakožto pojistné události pro vaši pojišťovnu

Kolik to bude stát?

Kalkulace ceny za kompletní vysoušení vychází z ceny pronájmu cirkulačních jednotek, kondenzačních odvlhčovačů či vodních oddělovačů, včetně příslušenství a doby vysoušení. 

V této oblasti jsme opravdovými profíky a rádi vám pomůžeme vlhkost zdiva odstranit. Neváhejte nás kontaktovat.