Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan 14 kW - bydleti.cz

Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan 14 kW

Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan 14 kW

Společnost Mitsubishi je na trhu už 85 let. Své zkušenosti skvěle uplatňuje i při výrobě moderních tepelných čerpadel na principu vzduch / voda. Jejich jedničkou jsou tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan Inverter New Generation, která jsou dostupná v široké výkonnostní škále, a to již od 8 do 23 kW. Jsou tedy ideálním partnerem do rodinného domu i menšího nebytového objektu, například firemního sídla nebo skladu.

Začněte parametry svého domu

Výkon tepelného čerpadla je nutné navrhnout dle známých parametrů. Mezi ně patří nejen klimatické podmínky, ale také typ objektu, konstrukční materiál stavby, potřeba ohřevu teplé užitkové vody, druh sekundárního tepelného zdroje a podobně. Výkon tepelného čerpadla nechte vždy spočítat specialisty na instalaci tepelných čerpadel. Proč? Protože poddimenzování vám může přinést jedině další náklady spojené s užíváním sekundárního zdroje.

Jaký výkon tepelného čerpadla byste měli volit?

Jak už jsme napsali víše, výkon tepelného čerpadla vždy určuje projektant. Odhad výkonu pouze na základě energetického štítku domu je nedokonalý a pro pořízení konkrétního typu zařízení není dostatečný. Výkon 14 kW patří již mezi vyšší. Tepelné čerpadlo Zubadan 14 kW již pohodlně obslouží větší rodinný dům včetně ohřevu teplé užitkové vody. Samozřejmě záleží i na tepelných ztrátách a klimatu. Tepelné čerpadlo by mělo obsáhnout alespoň 2/3 až 100 % tepelné potřeby objektu. Tepelná čerpadla vzduch / voda jsou u nás nejoblíbenější. Mluví pro ně příznivá cena a dostatečně stabilní výkon. Tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan navíc funguje stabilně po celý rok. Dovede totiž s lehkou ztrátou pracovat až do - 28 stupňů Celsia, což je pro naše klimatické podmínky naprosto dostačující hraniční teplota. 

Kotlíkové dotace na tepelné čerpadla snižují náklady

Na tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan lze čerpat dotační příspěvek v podobě kotlíkové dotace nebo Zelená úsporám. Můžete si tak snížit finanční náročnost celé investice. Nevíte si rady s podáním žádosti? V Tenauru už známe celý proces jako své boty a naše úspěšnost je téměř jistá. Svěřte se do našich rukou a požádejte o dotace 2019 co nejdříve.