ZABOŘTE SE DO PEŘIN

peřiny
ZABOŘTE SE DO PEŘIN

Snad každý se těší, až se po dlouhém pracovním dni zaboří do měkkého polštáře ve vlastní posteli, přikryje se a usne. Jak si k tomu ustelete právě vy, závisí jen a jen na vašem vkusu. Výběr lůžkovin i povlečení je velmi bohatý.

Klasické duchy už sice dnes moc neletí, ale měkké přikrytí vám zajistí i péřové přikrývky a polštáře, které jsou naplněné ekologicky vypraným peřím a chmýřím sterilizovaným při teplotě 130 °C. Jedná se kombinaci husího prachové a husího jemného peří. Čím vyšší je podíl prachového peří, tím je péřová přikrývka kvalitnější. Takto vyrobené péřové přikrývky odpovídají evropským hygienickým normám, což dokládají i příslušné certifikáty. Koupit si můžete také přikrývky s výplní z dutého vlákna, které jsou vhodné pro alergiky. Přikrývky se vyrábějí v různých variantách jako letní, zimní či celoroční a ve standardních rozměrech na jedno lůžko i dvoulůžko. K dostání jsou přikrývky i pro dětské postýlky nebo v prodloužené variantě pro dlouhány.

To, jak se nám bude spát, závisí nejen na tom, jaké máme lůžkoviny, ale na výběru prostěradla a povlečení. Teprve to dá naší posteli ten správný rámec díky zvolenému dekoru a barevnému provedení. Jemné ornamenty, geometrické tvary, přírodní motivy, ale také městské budovy, nebo dokonce 3D povlečení, které vybraný motiv opticky téměř zhmotní – to vše můžete mít, stačí si jen vybrat. Ať už máte rádi veselé barvy či chladnou pastelovou eleganci, určitě si vyberete.
Také materiálové preference lidí se liší, hlavně podle toho, jak je právě teplo. Chladivý satén či dokonale zpracovaná bavlna na léto, hřejivý flanel či krep na chladnější měsíce dají vašemu spánku ten správný rámec. Pokud máte delší nebo čtvercovou přikrývku, najdete i povlečení s atypickými rozměry.

E-shop ceskeluzkoviny.cz nabízí kvalitní lůžkoviny, povlečení, ale také přehozy, závěsy a další produkty, které vylepší podobu i funkčnost vaší ložnice.