Pronájem bytů v Plzni

pronájem
Pronájem bytů v Plzni

Do Plzně přijíždí každým rokem stále více mladých lidí za studiem a lepší úrovní života ve městě. Chystáte se i vy studovat v Plzni?

 

Udělali jste správné rozhodnutí, protože Plzeň je dobrá volba. Čtvrté největší město v Čechách má rozhodně pro mladé lidi co nabídnout: od kulturních akcí, sportovního vyžití až po bujný noční život. Zároveň je v Plzni celá řada kvalitních škol a mnoho pracovních příležitostí pro vás do budoucna.
Je před vámi teď důležitý úkol – najít si v Plzni bydlení. Nechcete však bydlet na koleji, ale spíše si pronajmout v Plzni vlastní byt?

V Plzni jsou nájmy bytů pro studenty dostupné

Pokud se obáváte, zda si pronájem bytu v Plzni budete moci dovolit s nižším příjmem, nemusíte se obávat. Plzeň je pro studenty finančně přívětivá, jelikož ceny nemovitostí, a zároveň i ceny nájmů, nevzrostly natolik, jako v jiných městech. Například oproti Praze je pronájem bytu v Plzni stále reálnou možností i pro studenta.

Nejlevnější variantou bývají byty, které se nachází na sídlištích a okraji Plzně. V Plzni je občanská vybavenost protkaná po celém městě, tudíž je v určité míře dostupná všude. Díky husté MHD síti, a její cenové dostupnosti, se nemusíte obávat, že budete v některém koutě Plzně odříznutý.

Mnoho studentských bytů k pronájmu v Plzni se nachází přímo v centru města. Tyto byty bývají velké a prostorné. Pokud vám nevadí bydlet s dalšími studenty, můžete si dovolit platit nájem za byt přímo v centru. Dražší variantou jsou novostavby, kde se nájem za byt pohybuje o několik tisíc výše. Další možnost je porozhlédnout i po okolí Plzně, kde se nachází celá řada nemovitostí k pronájmu. Může se vám podařit najít levnější byt s větší výměrou než ve městě. Díky rozvinuté infrastruktuře vám dojíždění nemusí dělat starost.

pronajem bytu vplzni 1

Pronájem je jednoduché řešení

Ať už se chystáte v Plzni studovat, nebo již jste studia ukončili, a chcete se přesunout z kolejí a mít konečně vlastní soukromí, pravděpodobně pronájem bytu pro vás bude nejlepší řešení. Pro mladého člověka je v dnešní době získat hypotéku velice obtížné. S hypotékou je zároveň spojena řada závazků na mnoho let dopředu. Bydlení v pronájmu je rozumnou alternativou, která je pro mladé lidi dostupná a nabízí určitou míru volnosti při rozhodování o budoucím životě.

pronajem bytu vplzni 2

Kde mám hledat nabídky bytů k pronájmu v Plzni?

Nejčastěji vyhledávanou možností v Plzni jsou menší byty a garsonky. Z důvodu zvýšené poptávky po malých bytech je oproti jiným městům jejich nájem poměrně vysoký. Pro mladé lidi a studenty mohou být dostupnou variantou i větší byty. S hledáním bytu byste ovšem neměli otálet. Byty k pronájmu jdou v Plzni rychle na odbyt.

S vyhledáním nejvhodnějšího bytu vám pomůže realitní kancelář Pubec, která vám poskytne nejaktuálnější nabídku pronájmu bytů v Plzni. V případě zájmu si můžete domluvit prohlídku bytu nebo se poptat na více informací. Podívejte se na webové stránky reality kanceláře Pubec a vyberte si pro vás ten nejlepší byt k pronájmu.