Postele z masivu

Postel s masivu s úložným prostorem
Postele z masivu

Ložnice je místem, které slouží k odpočinku a relaxaci. Proto bychom měli věnovat velkou pozornost i jejímu vybavení, především nábytku. Nejdůležitější součástí ložnice jsou samozřejmě postele.

Nikdo netouží po rozvrzaných válendách a rovněž sériově vyráběné postele z dřevotřísky, a podobných nekvalitních materiálů, které nejsou tím pravým ořechovým. Jelikož v posteli trávíme zhruba třetinu času z celého dne, určitě se vyplatí kvalitní postel, ve které se dobře spí, je pevná a dlouho vydrží.

Ideální je, pokud má postel ještě úložný prostor. To vše si můžete splnit, pokud si pořídíte postel z masivu od firmy BOGARTECH s.r.o., která je výrobcem celomasivního nábytku. K nejprodávanějším výrobkům patří manželské zvýšené dřevěné postele s úložným prostorem. Oceníte také, jak pohodlně se z nich vstává. Vybrat si můžete buď standardní model, nebo si objednat vyrobení postele s úložným prostorem podle vlastních představ. Při pohledu na postele s úložným prostorem vás ihned napadne porovnání s běžnou postelí, u které vám bude připadat prostor pod ní trestuhodně nevyužitý. Navíc je takový volný prostor jen lapačem prachu. Úložný prostor postelí od firmy BOGARTECH je řešen prakticky a v několika variacích zásuvek, do kterých můžete ukládat ložní prádlo, přikrývky a do menších zásuvek pak spodní prádlo apd. Ušetříte tak hodně prostoru v ložnici, takže si nemusíte pořizovat rozměrné skříně. Úložné prostory se snadno vysouvají díky kuličkovým výsuvům.

Postele z masivu jsou zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a dlouhé životnosti. Výrobce používá pouze kvalitní masivní dřevo, jako je borovice, buk a smrk. Na vyžádání je možné použít i jiné druhy přírodních dřev. Nejedná se o žádnou sériovou výrobu, ale o poctivou ruční práci, takže každý výrobek je dokonalým originálem, který vám bude sloužit po celý život. Stačí pouze vyměňovat matrace. Postele z masivu jsou vhodné nejen pro svou kvalitu a bytelnost, ale také pr pozitivní vlastnosti dřeva, které je prodyšné, tepelně izoluje a přispívá k příjemnému klimatu v ložnici. Firma poskytuje na své postele z masivu doživotní záruku, proto je vhodné využít možnosti smontování u vás doma.