Dětská postel auto

Postel auto
Dětská postel auto

Děti mají dnes neuvěřitelné možnosti oproti minulosti. Ať se to týká hraček, nebo dětského nábytku a dalšího vybavení.

Chcete-li ale svým ratolestem udělat skutečně velkou radost, pořiďte jim některý z výrobků americké firmy Step2, která se specializuje na dětský nábytek a hračky všeho druhu, převážně z odolného plastu a na trhu s tímto zbožím patří k nejúspěšnějším. Naprostou bombou je dětská postel auto.

Pokud máte malého syna, zakoupením postele ve tvaru opravdového auta, se všemi fungujícími doplňky, mu určitě způsobíte nefalšovanou radost, neboť takový dárek si žádné dítě neumí představit ani v těch nejbujnějších snech. Postel auto je vhodná pro děti od dvou do deseti let. Postel je věrnou napodobeninou sportovních aut americké značky Chevrolet Corvette a zajímavostí je, že byla vyrobena s oficiální licencí společnosti General Motors, což svědčí o naprosté dokonalosti této nevšední dětské postele.

K radosti malých kluků má dokonce i funkční světlomety, které mohou nahradit noční osvětlení v dětském pokoji a z úsporných důvodů se po 15 minutách samy vypnou. Zaujmou i stříbrné ráfky kol, realistické samolepky a hlavně opravdový volant, se kterým přece řídí tatínek své auto. Výhodou je, že ve stejném designu můžete pořídit i skříňku na hračky, prádelník a další praktické doplňky. Pevnost a odolnost materiálu, který se snadno udržuje a čistí, je ideální pro dětské prostředí.

Postel auto amerického výrobce Step2 dováží a prodává na českém trhu společnost StepTwo. Ovšem pořídit si můžete pro své děti nejen postele, ale i další hračky, které jednak podporují dětskou fantazii a jednak jsou vhodnou průpravou před učením jízdy na kole v pozdějším věku. Jedná se například o odrážecí motorky závodního vzhledu, které díky širokým stabilním kolům učí děti rovnováze. Universální jsou například dětská pískoviště s pevným dnem, která lze použít v létě například jako bazén. Materiálem je pevný plast, odolávající povětrnostním vlivům i dětským hrám.