Schodiště ze dřeva i kovu

Schodiště dřevěné
Schodiště ze dřeva i kovu

Schody jsou nezbytnou součástí každého obytného prostoru, který má více poschodí. Mohou ale představovat i elegantní dekoraci.

Vnitřní nebo venkovní schodiště si můžete nechat zhotovit na míru podle vlastního vkusu u společnosti SWN Moravia, s.r.o.

Dřevěné schody mohou být luxusním řešením v obývací místnosti, kancelářských prostorách, kavárnách, galeriích apod. Při nedostatku prostoru doporučujeme dosazení praktického točitého schodiště, které je navíc originální a elegantní. Záleží na vkusu majitele a na celkovém vzhledu i vybavení pokoje.

Dřevěné schody ladí dobře s dřevěným nábytkem, zvláště s nábytkem z masivu. Ovšem moderní styl a kovové prvky v bytě vyžadují i moderní řešení schodů. V takových případech jsou vhodná kovová schodiště.

Kombinace různých materiálů umožňuje pořídit si například kovovou konstrukci schodiště a dřevěné šlapáky z masivních fošen. Takové schodiště budí dojem pevnosti a stability, na kterém oceníte precizní provedení a propracovanost každého detailu. Kovové schodiště se vyznačuje nejdelší životností a šlapáky, u kterých se dřevo opotřebí po desítkách let, mohou být nahrazeny novými.

Firma SWN Moravia se u nás řadí mezi přední výrobce nejrůznějších schodišť. Výrobou schodů se zabývá již druhé desetiletí. Samozřejmou výhodou pro zákazníka je zhotovení na míru podle daných podmínek a požadavků každého klienta. Schody od SWN Moravia se vyznačují kvalitou, moderním designem a precizností provedení. Výrobky jsou neustále inovovány ve spolupráci s bytovými architekty. Dřevěná schodiště se vyrábějí převážně z masivu, což je zárukou vysoké pevnosti, odolnosti i dlouhé životnosti. Oblíbená je také kombinace masivu a nerezu, která vhodně doplní neotřelý vzhled interiéru nebo exteriéru. Jelikož má firma své obchodní zástupce ve všech regionech, není problém objednat si schodiště kdekoliv v republice. Kromě vnitřních schodů nabízí i venkovní schody, které jsou díky kvalitnímu kovovému materiálu odolné vůči všem povětrnostním vlivům.

Všechny výrobky firmy se vyznačují kvalitním a precizním provedením, každé schodiště je originálem. Zhotovení na míru zahrnuje i montáž schodišť na místě.