Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Profesionální kalibry a měřidla - bydleti.cz

Profesionální kalibry a měřidla

Měřidla
Profesionální kalibry a měřidla

Žádná strojírenská firma se neobejde bez kvalitních kovoobráběcích nástrojů a měřidel. Na trhu je dnes široká nabídka v tomto sortimentu, ovšem špičkové provedení vám zaručí jen málo dodavatelů.

Jedním z nich je společnost Michovský-TOOLS, s.r.o., která vyřizuje objednávky a rozesílá prvotřídní zboží po celé České republice a Slovensku.

Firma si klade vysoké nároky, proto odebírá sortiment pouze od renomovaných tuzemských a zahraničních výrobců. Jedná se vesměs o špičkové nástroje a měřidla určená pro obrábění kovů v průmyslové výrobě na profesionální úrovni. Najdeme ji na stránkách www.nastroje.cz.

Nástroje

Nabídka nástrojů zahrnuje frézy na kov i jiné materiály, vrtáky a závitníky. Výborné jsou například frézy z monolitního kovu, nebo s vyměnitelnými břitovými destičkami. Jsou určeny pro obrábění běžných ocelí, hliníku, mědi, ale i pro náročné obrábění nerezu, titanu, mědi, plastu apod. Vynikají efektivním úběrem obráběné hmoty. To vede ke snížení výrobních nákladů.

Stejné kvality dosahují tvrdokovové vrtáky, které lze použít do nejrůznějších materiálů. Jsou v provedení s vnitřním chlazením i bez něho a v různých délkových řadách až po 20xD. Vybírat můžete i z klasických HSS a HSSCo. Závitníky jsou kaleny na vysokou tvrdost a pro jejich výrobu se používá nástrojová nebo rychlořezná ocel, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

Měřidla a kalibry

Společnost Michovský-TOOLS nabízí kompletní řadu měřidel a kalibrů, od mikrometrických měřidel, přes posuvná měřítka, výškoměry, hloubkoměry, třídotykové dutinoměry až po kalibry. Všechna měřidla se vyznačují prodlouženou životností.

Rovněž bohatý sortiment kontrolních kalibrů a měrek zaručuje spolehlivé porovnání, zda výrobky odpovídají požadovaným parametrům. Na skladě jsou kalibry pro všechny typy závitů, jak trny pro vnitřní závity, tak kroužky pro vnější závity. Objednat si můžete válečkové kalibry, koncové měrky, kontrolní kroužky a další špičková měřidla a kalibry potřebné pro náročné obrábění kovů. Před objednáním se můžete poradit, jaké nástroje či měřidla by pro vaši potřebu byly ideální.

Firma Michovský-TOOLS má na prvním místě spokojenost zákazníků. Veškerý sortiment je skladem a v co nejkratším termínu je dodán na místo určení.