Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Nákup nových plastových oken - bydleti.cz

Nákup nových plastových oken

Plastová okna
Nákup nových plastových oken

Výhody plastových oken jsou známé a prověřené. Možnost široké nabídky designů s různými dekory, podstatně delší životnost – to ovlivňuje rozhodování budoucího zákazníka.

Nejpodstatnější předností je ovšem zateplení interiéru. Plastová okna vynikají kvalitou, dobře těsní a mají rozhodně lepší protihlukové vlastnosti než např. prefabrikovaná okna devadesátých let.

Pokud si budete chtít pořídit nová plastová okna, obraťte se na www.artokna.cz, kde dodávají eurookna jak ve standardním, tak v nízkoenergetickém, případně pasivním provedení. Kvalita je zaručena díky profilům GENEO renomované německé společnosti Rehau. Zákazník má výhodu od samotného počátku, neboť firma Artokna se mu plně věnuje již bezprostředně po objednávce. Nejprve zaměří dané místo a navrhne optimální variantu jak po stránce cenové, tak konkrétní typ plastových oken.

plastová okna

Správný výběr oken

Samozřejmostí je vypracování cenové nabídky zdarma a posouzení kalkulací jiných dodavatelů, aby bylo zákazníkovi umožněno zvolit si nejkvalitnější a zároveň nejlevnější plastová okna. Bezplatné je i technické zaměření a projednání optimálního typu plastových oken, případně i dalšího sortimentu. Za dlouhé roky praktických zkušeností se firma Artokna natolik zdokonalila, že pro ni není problém vyrobit i atypická okna složitějších konstrukcí a netradičních rozměrů. Každý detail a požadavek je projednán s technikem, který poradí nejlepší řešení cenové i technické a zároveň bude akceptovat vaše připomínky.

Jakmile dojde k dohodě, předloží vám technik návrh smlouvy o dílo, jejíž součástí bude technická příloha a zakázka bude ihned zadána do výroby.

Výroba plastových oken je realizována na automatických linkách a jejich kvalita plně odpovídá požadavkům evropských norem. Kromě zmíněných profilů GENEO jsou při výrobě používány profily i od jiných osvědčených dodavatelů, jako je například Veka či Salamander.

Termín dodání oken je bezkonkurenčně krátký. Firma je doveze, na místě namontuje a v rámci smlouvy zajistí záruční, ale i pozáruční servis. Záruční doba je díky mimořádné kvalitě komponentů nadstandardně dlouhá. Pokud by se v budoucnu vyskytly jakékoliv problémy, technik se k vám dostaví v co nejkratší době a případné závady odstraní.