Montáž oken

Montáž oken
Montáž oken

Při zateplení domů a bytů jsou okna velmi důležitým článkem v řetězci. V dnešní době se často stará mění za kvalitní nová plastová či dřevěná. Výborné tepelně izolační vlastnosti a cenová dostupnost jsou faktory, které ovlivňují spotřebitele při rozhodování, zda si nová okna pořídí, popřípadě i s jejich montáží.

Montáž oken patří mezi nejčastější stavební úpravy, které jsou často spojeny nejen se samotnou instalací okna, ale i s drobnými úpravami jako jsou vyzdívky, bourání výplní aj.Okna jsou dlouhodobou investicí a pokud má být jejich montáž skutečně kvalitní, je potřeba se obrátit na specializovanou firmu. Pokud hledáte firmu, která provádí na klíč všechny práce spojené s vyplňováním stavebních otvorů, zateplováním objektů a dalšími stavebními úpravami, obraťte se na společnost Montáže Kučera – fasády okna. Firma provádí montáže všech druhů výplní stavebních otvorů, od plastových, přes dřevěné až po hliníkové, včetně hliníkových prosklených fasád.

Kompletní práce spojená s montáží

Součástí montáže jsou i meziokenní vložky. Po objednávce s vámi technik firmy projedná celý postup prací, které zahrnují nejen samotnou montáž oken, ale i veškeré související práce. To znamená, že u novostaveb i starších objektů se provádí, pokud je to nutné, vybourání stavebních výplní, vyčištění stavebních otvorů, následuje instalace a ukotvení spojené s instalací těsnění nových výplní. Dále následuje osazení nových oken nebo dveří, montáž venkovních a vnitřní parapet, žaluzií, případně podle výběru zákazníka jiných stínících doplňků. Montáž oken tedy není jedinou službou.

Samozřejmostí je zednické začištění kolem nových oken či dveří. Jelikož firmě záleží především na spokojenosti zákazníků a na našem dobrém jméně, po skončení všech prací provádí úklid celého prostoru včetně ekologické likvidace odpadů, abyste mohli bez potíží a bez námahy s úklidem nové výplně ihned používat. Potřebujete-li namontovat pouze různé doplňky, jako jsou okenní parapety, vnitřní či vnější žaluzie, předokenní rolety, různé sítě, pákové ovladače oken a další užitečné věci, není žádný problém si u firmy Montáže Kučera objednat jejich dodání a montáž.

Práce na klíč

Aby společnost vycházela maximálně vstříc požadavkům klientů, rozšířila své služby o provádění prací na klíč, což zahrnuje veškeré činnosti od zaměření a potřebných přípravných prací až po konečné předání díla. Zaměření se provádí na místě v součinnosti se zákazníkem, jehož požadavky a připomínky jsou vždy brány v potaz. Pak již následuje rutinní práce spočívající v přípravě materiálu a výrobě oken. Jelikož společnost realizuje zakázky jak pro soukromé osoby, tak pro firmy či společenství vlastníků bytů, vítá jakékoliv názory a recenze svých klientů, což jí napomáhá neustále zlepšovat svou práci a přicházet s novinkami ve prospěch zákazníků.

Montáž oken