Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce koupelny
Rekonstrukce bytového jádra

Bytová jádra ve starých panelových domech jsou noční můrou mnoha jejich obyvatel. Umakartové stěny jsou nevzhledné, tenké, netlumí zvuk a různě se prohýbají. Jejich funkčnost již zdaleka neodpovídá současným požadavkům moderního bydlení.

A přitom je běžné, že koupelna je místem, kde se setká někdy ráno i celá rodina. Večer zase slouží k relaxaci po dlouhém pracovním dni. Měla by být tedy správně vybavena jak vzhledem ke své ploše, tak k účelu. Důležitý je i vzhled a sladění barev. V malém umakartovém jádře těžko vhodnou koupelnu vybudujete.

Pořídíte si starší byt nebo dům, plánujete jeho celkovou úpravu. A právě tady je vysoká pravděpodobnost, že tím získáte i zastaralé a nefunkční bytové jádro. Cílem rekonstrukce starého bytového jádra nebo rekonstrukce koupelen je vybudování nového zařízení, odpovídajícího moderním trendům. Žádný člověk nemůže být odborně zdatný ve všech profesích. Proto je ideální svěřit tento náročný úkol specializované firmě, která se o vše postará sama.

Rekonstrukce bytového jádra

Kompletní rekonstrukce na míru

Nejprve s vámi projedná vaše představy, vypracuje projekt včetně cenové kalkulace a teprve až se dohodnete na konečné podobě se všemi detaily, přistoupí k vlastní rekonstrukci. Ta zahrnuje bourací práce, odvoz stavebního odpadu, odborné řemeslné práce, až po konečný úklid celého prostoru a předání díla.

Komplexní služby při rekonstrukci bytových jader v Praze nabízí a zajišťuje firma AZ-Reko. Kromě předělání bytových jader provádí tato společnost renovace koupelen, pokládku plovoucích podlah, parket a PVC. Do úprav je začleněna samozřejmě výměna elektroinstalace, vodovodního potrubí i přívodů plynu. Pokud si v rámci rekonstrukce přejete mít novou kuchyň, je možné si u společnost AZ-Reko objednat výrobu kuchyňské linky na míru podle vašeho zadání. Rovněž vyrobení obložkových zárubní a dveří není žádný problém. Ke službám firmy patří také stěhování nábytku. Objednáte si jak celkovou rekonstrukci bytového jádra, tak i jednotlivé řemeslnické práce.

Průměrná doba celkové rekonstrukce bytového jádra se podle náročnosti a místních podmínek pohybuje od 3 do 5 týdnů, ovšem pracovní dobu zaměstnanců firmy lze upravit podle požadavků zákazníka.