Elektroinstalace a elektropráce pro vaši stavbu

Elektroinstalace
Elektroinstalace a elektropráce pro vaši stavbu

Při stavbě nového domu nebo rekonstrukci staršího objektu jsou jednou z nejdůležitějších prací elektroinstalace. Tuto činnost byste rozhodně měli svěřit odborníkům, jelikož amatérské zásahy do elektrických rozvodů se nevyplácejí.

Navíc vám v případě nehody či dokonce požáru z důvodů vadné elektroinstalace pojišťovna nezaplatí za pojistnou událost, pokud nebudete schopni předložit zprávu certifikované firmy o provedení revize elektroinstalace.

Jestliže potřebujete objednat montáž hromosvodu, nainstalovat zabezpečovací zařízení či jakékoliv elektromontážní práce na Ústecku, obraťte se na spolehlivé odborníky, kteří pracují ve firmě Zdeněk Hlaváček – Revize elektroinstalace Ústí nad Labem. Zkušení elektrikáři si poradí s jakoukoliv zakázkou soukromníků i firem.

Elektroinstalace a elektropráce pro vaši stavbu

Široká škála elektroprací

Společnost provádí nejen revize elektroinstalace, ale montuje i hromosvody, zabezpečovací zařízení, zhotovuje elektrické rozvody, vyměňuje elektroměry a jističe. Při stavbě nového domu či celkové rekonstrukci bydlení vám zajistí veškeré práce spojené s elektroinstalací. To znamená od umístění zásuvek a osvětlení podle vašeho zadání, přes zabudování alarmu, domácího telefonu až po revize spotřebičů. Máte možnost si objednat i kontrolu správného chodu elektrospotřebičů a elektrického ručního nářadí, abyste je mohli bezpečně používat. Platí to pro soukromé osoby, pro stavební a jiné firmy, které ke své činnosti potřebují nejrůznější elektronářadí.

Vybírejte mezi odborníky

S jakýmkoliv problémem se obraťte bez obav na firmu Hlaváček, požádejte je také o odborné rady týkající se elektroprací. Poradenství funguje dokonce nonstop na telefonním čísle 724 808 852. Firmy, ale i majitelé rodinných domů si mohou nechat namontovat zabezpečovací zařízení, které jim spolehlivě ochrání jejich majetek. Součástí montáže na klíč je také pravidelný servis zařízení. Na nové, ale i starší objekty provádí firma Hlaváček montáž hromosvodu, který vám zajistí klid a jistotu před požárem zapříčiněným úderem blesku.

Potřebujete-li provést elektrorevizi, montáž elektrorozvodů, hromosvodů, zabezpečovacích zařízení nebo jiné elektropráce v Ústí nad Labem a okolí, stačí se objednat. Technik se dostaví k vám domů nebo do firmy k projednání všech podrobností a podmínek.