Kvalitní betonové podlahy jsou správným řešením

Kvalitní betonové podlahy jsou správným řešením

Kvalitní rovná podlaha je předpokladem pro správnou a bezproblémovou pokládku jakékoliv podlahové krytiny.

Často se setkáme s případem, že podlaha např. v obytných místnostech nebo výrobních halách vykazuje nerovnosti. Ty se pak negativně projeví při pokládání krytiny a v horším případě i při běžném provozu. Proto se vyplatí objednat si na tuto práci profesionální firmu, která je zárukou spolehlivosti a prvotřídní kvality.

Firma Urbánek

Dodavatelem kvalitních podlah je firma Urbánek, jejímž produktem jsou betonové podlahy a lité anhydritové podlahy. Zaměřuje se na Prahu a okolí, Brno, Ostravu, Olomouc, Zlín, Jihlavu a v případě zájmu zákazníka i na další místa po celé České republice. Pokládkou podlah se zabývá již 12 let a za tuto dobu získala firma mnoho cenných zkušeností, které uplatňuje v praxi. Zákazníci tak mohou mít naprostou jistotu, že se setkají pouze s kvalitně a odborně provedenou prací. Součástí služeb firmy je i poradenství v průběhu jednání o zakázce, které se odehrává na základě individuálních potřeb a představ každého zákazníka. Odborné poradenství jak v průběhu samotných příprav, tak i během realizace zakázky je samozřejmostí pro dokonalý výsledek.

Cíloví zákazníci

Firma Urbánek je subdodavatelem větších firem, které provádějí výstavbu nových objektů nebo rekonstrukce starších domů. Jejími zákazníky jsou drobní stavebníci rodinných domů, ale zrovna tak stavební společnosti. Betonové podlahy nebo lité anhydritové podlahy pokládá firma v bytových domech, průmyslových halách, skladištních prostorách, administrativních budovách a kancelářích, obchodech a dalších výrobních či komerčních provozovnách. Vedle pokládky podlah firma montuje i různé podlahové izolace a výztuže.

Anhydritové podlahy

Lité anhydritové podlahy jsou stále oblíbenějším povrchem, který se uplatňuje nejen v průmyslových objektech, kancelářích, garážích, skladových a dalších prostorách, ale v poslední době stále častěji i v rodinných domech. Předností lité anhydritové podlahy je jednak rychlost pokládky, a jednak možnost jejího užívání prakticky již druhý den. Výhodou je i samotná realizace, neboť se tato podlaha pokládá v tekutém stavu, takže se netvoří prach jako u betonových podlah.