Železářství Brno

Vruty
Železářství Brno

Stavební firmy, živnostníci, kutilové a další zákazníci v Jihomoravském kraji se neobejdou bez hutního materiálu.

Proto s největší pravděpodobností určitě znají a i navštívili železářství Brno. Je to prodejna společnosti EIKA ZNOJMO, a.s., působí na trhu již od roku 1991. Společnost EIKA si zakládá na vysokém renomé, které si u svých zákazníků vydobila, ovšem i nadále má vysoké cíle a neustále své služby vylepšuje.

Sortiment a prodej

Hlavním sortimentem je hutní materiál, jako je ocel, profilová ocel, dráty, tyčovina, ale i další železářské zboží. Sortiment obsahuje v současné době více než dvanáct tisíc položek. Zkušení a ochotní prodavači vám poradí při výběru jakéhokoliv železářského zboží, zde jej zakoupíte za přijatelné ceny a ve špičkové kvalitě. Ta je zaručena díky odběru zboží pouze od certifikovaných výrobců.

Krédem železářství je profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi, ať se jedná o zástupce firem, řemeslníka či běžného spotřebitele. Samozřejmostí je pro EIKu rychlost a komplexnost poskytovaných služeb, včetně odběratelského servisu. Pomocí vysokorychlostních pil zde provádí dělení materiálu a pro zákazníky je zajištěn také rozvoz zakoupeného zboží.

Novinky

Společnost EIKA se snaží o průběžné doplňování svého sortimentu i novinkami, které se objevují v oblasti železářského zboží. Jednou z nich jsou jedinečné zemní vruty krinner. Tento výrobek ocení jak stavební firmy, tak živnostníci, ale i drobní kutilové, kteří se rozhodnou pro např. zahradní stavbu. S Krinner zemními vruty budete mít základy vybudovány levně a během několika minut. Kovový hrot pronikne jakoukoliv zeminou, nelze jej vytáhnout, ale po vyšroubování lze vrut opětovně použít. Předností je i dlouhá životnost díky pozinkovanému povrchu.

Montáž s jejich pomocí, stejně tak demontáž, je velice snadná a stavbu můžete ihned zatížit. Použitím zemních vrutů krinner ušetříte peníze i práci, obejdete se bez kopání základů a betonování. Vruty jsou stabilní a pevné díky stlačené zemině, jimi upevněná stavba odolá jakýmkoliv povětrnostním vlivům. Se zemními vruty krinner můžete bez obav stavět zahradní stavby, jako jsou altány, pergoly nebo dětské sestavy, dále je využijete při stavbě plotových sloupků, teras, garážových stání a jiných přístřešků. Využít je lze i na městské imobiliáře, billboardy, stožáry na vlajky, montované haly nebo solární panely.
 

Doporučené články