Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Šrouby a šroubky pro domácí kutily - bydleti.cz

Šrouby a šroubky pro domácí kutily

Šrouby
Šrouby a šroubky pro domácí kutily

Zase se doma něco polámalo? Je potřeba někde něco utáhnout? Žádný problém, to přece zvládne i dítě.

Jen musíme mít v zásobě šrouby a šroubky různých velikostí a k nim samozřejmě i patřičný šroubovák. Jednoduché utahování šroubků patří mezi nejsnadnější kutilské zákroky. Na tom se děti učí pracovat s nástroji a nářadím.

Šrouby a šroubky, matičky, hřebíky a hmoždinky, skoby a řada dalších patří mezi spojovací materiál. Bez něj se neobejdeme. I tady je ale třeba vzít v potaz, že existuje spousta velikostí a typů. Pokud se pustíte do opravy či výroby nábytku, budete potřebovat šroubky a šrouby do dřeva. Vycházíme z toho, že židle a stolky, skříně a police jsou dřevěné – takových je stále ještě převážná většina. Také se můžete pustit do výroby hraček pro své ratolesti. Dřevěné vláčky nebo pokojíček pro panenky vám bude kdekdo závidět. Navíc vydrží podstatně déle než hračky z plastu.

Možná se ale pustíte do daleko náročnější akce, řekněme do rekonstrukce domu či bytu. Tady už bude zapotřebí pořídit si třeba i šrouby do betonu, pevné a kvalitní a v několika velikostech. S běžnými šroubky si tady určitě nevystačíte. A podobné to bude, když se pustíte do modernizace bytového jádra. I pro tuto akci existují speciální šrouby do sádrokartonu, se kterými půjde práce jedna radost. Různorodý spojovací materiál a kvalitní nářadí jsou jedna věc, nejdůležitější ze všeho je ovšem elán a chuť do práce. Pokud to pro vás bude lákavá výzva, ne stresující povinnost, můžete si domácí kutilství docela užít. A z výsledku se pak radovat. Tak do toho – v cestě vám přece nic nestojí.

 

Veškerý spojovací materiál lze zakoupit na eshopu „Exteobchod.cz“, nebo přímo na adrese prodejny: Brno – Horní Heršpice, Železná 16a.