Natřete svůj domov na novo. Pomohou malíři i lakýrníci

domov
Natřete svůj domov na novo. Pomohou malíři i lakýrníci

Ne náhodou se říká, že pokud si chcete realitu přikrášlit, natřete ji narůžovo. I vaši domácnost pozvednou nově vymalované zdi, nalakovaná podlaha, nebo nově natřený nábytek. Už samotný proces proměny je zajímavý. Víte, co všechno takový řemeslník musí umět? A jaké služby u něj můžete objednat? To se dozvíte v tomto článku.

Vymalování pokoje nestojí jen na výběru barvy a přetření zdí. Musíte odsunout nábytek, dobře ho přikrýt, sundat obrazy. Pak přijde na řadu příprava zdí. Někdy je nutné odstranit původní vrstvu oškrábáním, nebo broušením. Následně opravit nerovnosti citlivým štukováním tak, aby nevznikly nerovnosti. Jakmile je zeď připravená, může dojít na samotné malování. Malíři jsou připraveni nejen na odklizení a zabezpečení nábytku před zničením, ale také na následný úklid.

Kdy potřebujete lakýrníka?

Potřebujete opravit podlahu nebo starý nábytek, či cokoli nalakovat? Budete potřebovat lakýrníka. Dobrý lakýrník umí vzhledem k povrchu dobře poradit, jak čistit plochy a jakou zvolit úpravu povrchu. Ať už máčením, stříkáním či natíráním. Umí také zatmelit případné nerovnosti a samozřejmě obrousit povrch. Dále navrhne barvu a tu správným mícháním i připraví a nanese. Lakýrníci udělají z vašeho vybavení téměř nový výrobek.

Malíři i lakýrníci jednoduše na jednom místě

Hledáte malíře a lakýrníka a nechcete strávit dlouhé hodiny hledáním a komunikací s dodavateli? Vyzkoušejte Poptávej.cz. Na těchto stránkách vyplníte poptávkový formulář, kde detailně popíšete, o jakou službu máte zájem. Vaše poptávka pak poputuje k řemeslníkům z vašeho okolí. Do vámi uvedeného e-mailu poté zašlou cenovou nabídku na míru. Vy už si jen vyberete tu nejlepší a na detailech se domlouváte s vybraným dodavatelem. Služba poptávej.cz je však pro poptávající zcela zdarma a nezávazná. Zároveň můžete poptat celou řadu dalších řemesel.