Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Rekonstrukce plochých střech - bydleti.cz

Rekonstrukce plochých střech

Ploché střechy
Rekonstrukce plochých střech

Všeobecně panuje názor, že ploché střechy jsou méně spolehlivé, než střechy šikmé. Vyplývá to z logického uvažování, že z ploché střechy neodtéká voda nebo tající sníh tak rychle, jako ze šikmé střechy.

To je sice pravda, ovšem záleží na kvalitě střešní krytiny. Pokud se plochá střecha provede správně a kvalitně, dodrží se veškeré technologické zásady a postupy, může její odolnost v mnohém předčit i některé střešní krytiny obvykle používané na šikmých střechách. Zárukou naprosté dokonalosti, perfektní kvality a dlouhé životnosti ploché střechy je stavební firma AHF Stavby s.r.o., která se zaměřuje především na rekonstrukce plochých střech.

Pracovním okruhem této firmy a jejích profesionálních a zkušených řemeslníků je hlavně Praha, ale své služby nabízí i v místech vzdálených od Prahy až 150 km. Kromě rekonstrukcí provádí firma opravy střech, zateplení ploché střechy a další práce související s rodinnými domy, administrativními, obchodními i průmyslovými objekty. Rekonstrukce ploché střechy je spojena také s další činností a tou je tepelná izolace střech, která přispívá velkou měrou k úspoře energie.

Na mnohých budovách s plochou střechou totiž bývá střecha jedním z nejrizikovějších míst, kudy uniká teplo z budovy. Při stavbě, rekonstrukci rodinného domu či komerčního objektu vám firma AHF Stavby navrhne takovou skladbu střechy, aby splňovala požadavky ČSN a zároveň mohl stavebník či majitel požádat o dotaci v rámci akce Zelená úsporám.

U každé nově realizované či rekonstruované ploché střechy se firma zaměřuje na tepelně izolační vlastnosti, na vlhkostní bilanci, hydroizolační a větrací vrstvy. I vhodná volba materiálu je důležitým předpokladem pro správnou funkci kvalitního díla. Jednotlivým zakázkám a jejich specifikacím je věnována náležitá pozornost. Tím je zajištěna i spokojenost zákazníka.

Stavební firma AHF Stavby svou profesionální prací přispívá k návratu popularity plochých střech, které se dnes začínají znovu prosazovat zejména v podobě střech s velkou nosností a střech zelených, které mají velkou budoucnost.