Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Hračka, která potěší a zabaví - bydleti.cz

Hračka, která potěší a zabaví

Hračka, která potěší a zabaví

Pokud máte doma malé děti, jistě víte, jak je někdy těžké je zabavit. Na trhu existují spousty hraček krásného provedení a barev. Ale jak vybrat pro vaši ratolest dárek, který pomůže rozvíjet i jeho schopnosti a při tom se k němu bude rád vracet.

V posledních letech se na trhu objevila novinka - dětská odrážedla. Rozdíl mezi odrážedlem a tříkolkou je v tom, že nemá pedály. Když se dítě chce rozjet, musí se nohama odrážet. Tímto způsobem si vaše dítka zvyknou držet se řídítek a udržet rovnováhu. Může to být vlastně taková „přípravka“ pro budoucí cyklisty. Je možné využít je při procházkách, malý brouček zažije příjemnou změnu, když ho místo do kočárku posadíte na odrážedlo. Navíc plastová jsou dobře umyvatelná a mohou být zaparkována klidně i v pokojíčku. Když je pěkné počasí, dají se využít při procházkách, s maminkou cestou na nákup a ke škole pro staršího sourozence.

Odrážedla pro děti jsou lehká a vyrobena tak, že je rodič lehce odnese společně i s jeho „malým řidičem“. Navíc je na trhu najdete v mnoha barevných provedeních a tvarech (autíčka, kačenky, motorky), kluci a holčičky je prostě milují. Mnoho maminek dosvědčí, že jejich dítě začalo jezdit na kole a přesto se k svému např. odrážecímu autíčku stále vracelo.

Odrážedla pro děti

Kde tedy dětská odrážedla zakoupit, aby byla nejen funkční a bezpečná, ale aby se dětem líbila? Společnost StepTwo s.r.o. je výhradním dovozcem hraček americké firmy Step2. Všechny hračky jsou atestovány podle Evropských norem a splňují požadavky EN71, vyrobeny z kvalitního plastu s pěkným designem. V pohodlí domova tak přes internet můžete nakoupit vhodná odrážedla pro děti.

Dokonce už pro dítko staré teprve 1 rok, můžete pořídit STEP2 Cappy Coaster. Je krásně barevné a stabilní, se zvýšenou zádovou opěrkou, pohodlným sedátkem a stabilními velkými koly. Pro kluky a holčičky od 2,5 roku je určeno STEP2 Odrážedlo Motorka červená. Vypadá jako opravdová motorka s předními a koncovými světly. Z odolného a kvalitního plastu, snadno s ní děti mohou jezdit třeba doma po koberci. Přední kolo se nevytáčí, proto je bezpečná i pro nejmenší.

I další hračky, jenž vám nabízí internetový obchod steptwo.cz, mohou vašim dětem udělat radost. Dětské kuchyňky, dětské hudební nástroje, domečky, plastová pískoviště, houpačky… Sortiment je opravdu rozmanitý, jen si vybrat.

Americká firma Step2 již přes 20 let vyrábí zboží, které se vyváží kromě USA a Kanady do 70 zemí světa. To je důkazem, že kvalitní a dobře provedené hračky se dětem líbí a přesvědčíte se o tom jistě i vy. 

Dětská odrážedla