Sprchujte se s radostí!

Sprchový kout
Sprchujte se s radostí!

Hygiena je základním kamenem každého z nás. Mnoho lidí před vanou plnou vody dává přednost rychlému sprchování, které zabere mnohem méně času, je efektivnější a také během sprchování spotřebujete méně vody, než při koupeli.

Sprchování má tak mnoho plusových bodů, které z něj udělali nedílnou součást každého člověka. Sprchování však můžete zvýšit ještě o jednu úroveň a to speciálním sprchovým koutem, který má mnoho funkcí a dokáže vám vaši sprchu ještě více zpříjemnit.

Masážní box Bali high Arttec

Máte-li menší koupelnu, pak je tento masážní box jako stvořený pro váš. Hodí se do menších koupelen a i přesto dodává dokonalý požitek a zážitek ze sprchování. K dispozici je ruční sprcha a také velká stropní sprcha, taky nazývána jako tropický déšť. Masážní box disponuje šesti masážními tryskami, pod nimi najdete sedátko. Během sprchování můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu. Masážní box Bali high Arttec je na údržbu velmi jednoduchý, má tvrzené sklo woven a používají se na jeho vyrobení kvalitní materiály.

Parní a masážní sprchový box Ida Steam

Tomuto boxu nechybí ventilace, rádio, ruční sprcha či dotykový ovládací panel. K tomu navíc disponuje masážemi nohou, dávkovačem na mýdlo a poličkou k odkládání potřebných produktů. Bez problémů si můžete vychutnat parní lázeň a to s pomocí parního vyvíječe přímo u vás doma, ve vaší vlastní koupelně. Velké masážní trysky pomohou uvolnit zádové svaly a vy budete krásně relaxovat.

Sprchový masážní box Sofie 90 Well

Stabilní a pevný sprchový masážní box Sofie 90 Well vám dopřeje komfortní a příjemné sprchování přímo u vás doma. Šest masážních trysek, masáže nohou, horní i ruční sprcha skvěle pomohou vaší relaxaci po náročném dni. Nechybí zde ani ventilace, dotykový ovládací panel a rádio, takže při sprchování můžete poslouchat vaše oblíbené písničky.

Sprchujte se s radostí