České lázně mohou být receptem zdraví po celý rok

České lázně mohou být receptem zdraví po celý rok

Vysoká životní úroveň naší společnosti přináší sebou i negativní stránky. Velké pracovní vytížení, rychlé životní tempo, nezdravý způsob života. Stále někam spěcháme a denně řešíme řadu situací a problémů. 

 

Výsledkem je stres a s ním zdravotní potíže. Je třeba se zastavit, najít čas pro sebe a své zdraví. Často odkládáme dovolenou až na léto a spoléháme na rekreaci u moře. Místem pro vaši relaxaci a odpočinek nemusí být jen návštěva přímořských oblastí. Relaxace a ozdravný pobyt vás čeká po celý rok v českých lázních.

V naší republice má lázeňství tradici již od 18. století. Lázně dnešní doby neřeší pouze nedobrý zdravotní stav a pooperační problémy. Jsou tu pro vás připraveny procedury pro zlepšení vaší psychické i fyzické kondice, řeší se zde nadváha či detoxikace. Lázně jsou určeny pro všechny, najdete zde odborný personál, který vám doporučí na základě vašeho zdravotního stavu vhodné procedury. Odpočinete si a vylepšíte obranyschopnost vašeho organismu.

Lázně Jupiter mají v tomto oboru řadu zkušeností. Nachází se v Praze, což je výhodou pro ty, kdo chtějí pobyt v hlavním městě spojit s lázeňskými procedurami.

České lázně mohou být receptem zdraví po celý rok

Jaké služby Lázně Jupiter nabízí?

Pro vylepšení celkové kondice, vzhledu i pro upevnění zdraví jsou vhodné očistné lymfatické masáže. Lymfatická soustava vede z mezibuněčných prostor do krve pomocí míz. Má důležitou funkci, odvádí jak škodlivé látky a tuky, tak přivádí živiny. Ovlivňuje obranyschopnost organismu člověka. Pokud tento systém špatně funguje, projeví se celulitidou, únavou, otoky a poruchami imunity. Lymfatické masáže jsou dobrou prevencí i řešením. Na výběr jsou tři typy ozdravných balíčků: Lázeňská siesta, Modrý sen a Tajemná oáza. Kombinace lymfodrenáže s manuální a přístrojovou masáží jsou účinným způsobem jak uvolnit lymfatický ucpaný systém a odstranit přebytečnou vodu.

Trápí-li vás nadbytek vnitřního a podkožního tuku, v Lázních Jupiter je možné podstoupit neinvazivní, bezbolestnou liposukci . Pomocí ultrazvuku, bez bolestí a narkózy, vám bude odstraněn tuk kolem orgánů a v cévách, zmizí strie a celulitida. Pro váš dobrý pocit a zvýšení sebevědomí nemusíte podstoupit bolestivou operaci a následnou dlouhou rekonvalescenci. Neinvazivní, bezbolestná liposukce už pomohla řadě pacientů, kteří chtěli vypadat lépe a zároveň potřebovali snížit svou hmotnost.

Dokonalá relaxace a omlazení - masáže Hammam

Lázně mají pro vás připraveny turecké masáže hammam. Vychází z tradice tureckého lázeňství. Dokonale si při nich odpočinete a zažijete příjemný relax. Pomocí vody a pěny vám masér odstraní odumřelé kožní buňky z povrchu celého těla. Tato úplná očista pomůže nejen vaší fyzické stránce, ale omladí i vaši psychiku.

Lázně Jupiter v Praze jsou tu pro vás a o kvalitě služeb svědčí řada zákazníků, kteří se sem rádi vracejí. Během celého roku jsou v nabídce dárkové poukazy a speciální permanentky, kterými mohou být obdarováni vaši blízcí a přátelé. Vždyť investice do zdraví se vyplatí.

České lázně mohou být receptem zdraví po celý rok