Luxusní spánek zaručí kvalitní matrace

Luxusní spánek zaručí kvalitní matrace

Kvalitní matrace přispěje nejen k vydatnému spánku, ale pomáhá mírnit a předcházet kloubním a pohybovým bolestem.

 

Matrace Curem

Luxusní matrace by měla poskytnou tělu maximální podporu a zároveň odlehčit kloubům. Matrace Curem obsahují chytrou pěnu CuremFoam. Tyty matrace vznikají speciální technologií nástřiku paměťové (viscoelastické) pěny velmi vysoké objemové hmotnosti. Technologie použité v matracích se opírají o poznatky letů do vesmíru a přizpůsobí se tělo do takové míry, že navodí „stav beztíže.“

luxusni spanek zaruci kvalitni matrace 1

Curem IQ

Všechny matrace Curem disponují technologií Curem IQ Comfort. Matrace tak optimalizují tlak na tělo dle vaší výšky, hmotnosti a celkového tvaru postavy. Spánek tak bude klidnější, protože matrace se vašemu tělu přizpůsobí i při častém střídání spánkových poloh.

luxusni spanek zaruci kvalitni matrace

Potah Curem Criss Cross

Potah matrace neslouží jen k tomu, že matraci chrání. Důležitá je i jeho termoregulační funkce, prodyšnost a jeho přizpůsobení se lidskému tělu. Potah Criss Cross je elastický a dokonale se přizpůsobí postavě i matraci. Naplno tak využijete jedinečné vlastnosti matrace. Matrace je samozřejmě pratelná a díky úpravě SANI GUARD – SanitizedTM zajistí antibakteriální komfort lůžka. Brání totiž množení bakterií a roztočů.

Vyzkoušejte si luxusní matrace Curem na nejbližší prodejně.