Svářecí techniku lze koupit i na splátky

Svářecí technika
Svářecí techniku lze koupit i na splátky

Ať už potřebujete svářet v rámci své profese, nebo jste si příslušný certifikát udělali jako zapálený kutil, možná uvažujete o nákupu nové svářecí techniky. To je dnes možné udělat kompletně on-line
prostřednictvím specializovaného e-shopu.

Takovým eshopem je například Centrum nářadí s velmi širokou nabídkou svářeček, souvisejícího vybavení i spotřebního materiálu, koupit lze i ostatní nářadí jak pro hobby, tak i pro profesionální účely.

V nabídce jsou různé typy a druhy svářecí techniky od nejjednodušší v ceně od několika tisíc, až po sofistikovanější a dražší modely v hodnotě i mnoha desítek, ale i stovek tisíc korun. Ty lze v e-shopu
nakoupit rovněž na splátky, přičemž si lze vybrat počet a výši splátek. Výhodou je, že u nákupů od 5 000 Kč výše odpadá úhrada dopravy.

Vyberte si z různých typů svářeček pro sváření v ochranné atmosféře (MIG/MAG), pro svařování elektrodou (MMA) a pro sváření pod argonem (TIG/WIG) a k tomu veškeré příslušenství a potřebný spotřební materiál. Vedle svářeček e-shop nabízí také plazmové řezačky, vybavení pro řezání plynem, nebo pro pájení, vodní chlazení, sušičky a kontejnery, polohovadla, rotátory, odsavače, indukční ohřevy, samohybná zařízení, čističe nerezu, brusky wolframových elektrod, bodovačky a další nářadí a příslušenství. To znamená také hořáky, držáky, svorky, svařovací kabely, svařovací vozíky, stoly a plynové tlakové láhve. Nezapomeňte ani na nezbytné ochranné prostředky, jako je pracovní oděv, kovářské zástěry, rukavice, pracovní obuv, svářečské kukly, svařovací skla, brýle a zástěny.

Vybírat si můžete nejen podle ceny, značek a technických parametrů. Pokud si svým výběrem nejste jisti, kontaktujte odborníka na sváření na telefonním čísle 773 227 016, jistě vám poradí jak vybrat to nejvhodnější vybavení právě pro vaše potřeby. Centrum nářadí provozuje firma TR WELD s.r.o. z Třebíče, která zajišťuje také veškerý záruční a pozáruční servis svářeček, ale dalšího nářadí a vybavení.