Realitní revoluce

Realitní revoluce
Realitní revoluce

Každý z nás se jednou dostane do situace, kdy shání nebo prodává nemovitost. 

Mohou to být byty k pronájmu v Praze, ale i poklidný domek na venkově. Většinu lidí při takovém rozhodování odrazuje skutečnost, že si musí zjišťovat reference o jednotlivých realitních kancelářích, vybrat si nakonec některou z nich a spoléhat, že to bude ta nejserióznější. Pak nastane nutnost s realitní kanceláří jednat, uzavřít s ní smlouvu o zprostředkování s klauzulí exkluzivity, což vylučuje další jednání s některou jinou realitní kanceláří. Nakonec nezbývá, než se na realitní kancelář plně spolehnout a důvěřovat jí, že pro vás zajistí nejoptimálnější řešení vaší situace. Pokud vše dopadne, jak očekáváte, nastává pro mnohé nejnepříjemnější fáze, kterou je úhrada provize ze smluvní ceny. To si pak hodně lidí řekne, že jsem si to raději nezařídil sám.

Pronájem bytu bez provize

A právě takovou možnost nyní máte, pokud využijete doslovné realitní revoluce, která pronájem bytu bez provize zaručuje. Znamená to, že nemusíte jednat se žádnou realitní kanceláří, nemusíte absolvovat žádnou z výše uvedených procedur a co je nejpodstatnější, nemusíte platit provizi. Není to nic jiného, než soukromá inzerce realit, bez ohledu na skutečnost, zda jde o prodej nebo koupi domu, bytu, pozemku, garáže, novostavby, zahrady, zrovna tak o pronájem bytu, kanceláře či jiných komerčních i nekomerčních prostor. Pro zájemce to znamená, že si mohou zdarma prohlížet nabídky, u kterých je kontakt na samotného majitele. Pokud si vyberete ideální nemovitost, tak neplatíte žádnou provizi za zprostředkování.

Výhody jsou zde i pro všechny, kteří chtějí nemovitost nabízet. Jediné, co je třeba udělat, je zaslání inzerátu přímo na stránky. Jen to stojí základní měsíční poplatek, po jehož úhradě proběhne vložení inzerátu na 60 nejvýznamnějších realitních serverů v ČR, jako jsou Reality.iDNES, Annonce, Reality MIX, Avízo, České reality a další. U veškeré inzerce bude kontakt jen přímo na vás. Jedná se o nejvýhodnější inzerci, která je na trhu dostupná a využívat jí může každý.