Pobytové zájezdy plné slev

Pobytové zájezdy
Pobytové zájezdy plné slev

Romantické výlety a zájezdy nejsou určeny jen boháčům, za nízké ceny si je může dopřát již kdokoliv, dokonce i vy.

Slevy pobytů jsou nyní více než příznivé a zájezd snů si lze snadno vybrat na portále NewGo, který je určen každému, kdo se rád baví ve velkém stylu, ale za malé peníze.

Možná se splní i vám tajné přání letět do Řecka na ostrov Zakynthos či do Monaka. Nepohrdněte však ani tuzemskou dovolenou v Čechách. Každá dovolená má své kouzlo, ať už jí strávíte u nás nebo v cizině. Někdo má raději k odpočinku moře, druhý bazén a třetí přírodu. Tak jako relaxujeme individuálně, vybíráme si tak i svou dovolenou. Sháníte dovolenou přímo na míru? Je na vás, jestli pojedete do Beskyd, Jeseníků nebo do termálů Podhájska. Vždy budete mile překvapeni službami, které tu jsou pro vás připraveny. Pobyty pro dva jsou na vysoké úrovni, s perfektním vybavením a službami all inclusive.

Ryzí charakter dovolené pro dva

Zamilované páry často hledají útočiště, kde se budou jeden druhému nerušeně věnovat, plně naslouchat a také si užijí zábavu. Možností je sice nespočet, ale pro dva jsou jako stvořené romantické pobyty se slevou. Výlety lodí, letadlem za exotikou nebo autobusem či autem za dobrodružstvím neznají mezí. Není to totéž jako strávit dovolenou na chatě u příbuzných, kteří mohou svou návštěvou víkend pro dva překazit. Mít dostatek soukromí při dovolené, a užít si jeden druhého, lépe splní dovolené někde, kde to ještě neznáte nebo jste opravdu úplně sami. Nemusíte myslet na to, že vás někdo vyruší a i víkend vám přinese klid v duši. Radost z cestování, slevy na pobyty a fakt, že jste uspořili, je tu jako bonus. Navíc věk není limitem, cestovat se dá téměř v každém věku.

Novinka mezi dovolenými - plavba po Vltavě i s dětmi

Ne všechny dovolené si chcete vychutnat jen ve dvou. Na plavbu po Vltavě přizvěte i děti. Je to zábava, u které si užijete sluníčko, ale i vodu. Propojením pevniny a souše má člověk hned dva druhy dovolené za jednu cenu - slevy cestování. Plavba tak zahrnuje více možností. Lze využít plavby vyhlídkové, která je více zaměřena na poznávání stověžaté Prahy, nebo večerní s rautem. Většina dovolených je tu pro dva, ale plavby se mohou zúčastnit i děti. Záleží na tom, jak k dovolené přistoupíte. Pokud chcete nasát atmosféru ve dvou se skleničkou šampaňského v ruce, děti nechte raději na hlídání prarodičům.