Lavička – vizitka města

Lavička do parku
Lavička – vizitka města

Příjemně strávené odpoledne v parku by se neobešlo bez kvalitního městského mobiliáře a to především laviček, které jsou k dispozici po celý rok a nabízejí nám možnost odpočinout si v klidu v příjemném prostředí městského parčíku.

Lavičky se kromě parků nacházejí na různých odpočívadlech, na náměstích a zastávkách, v mnoha podobách a variantách. Jsou vizitkou města a toho, jak se stará o svůj prostor. V provozu musí být po celý rok a proto jejich kvalita a zpracování vyžaduje vysokou úroveň. Parkové lavičky musí vydržet silné povětrnostní a provozní podmínky, bez ztráty stability a kvality materiálu. Při jejich výběru se tedy zaměřte na použitý materiál, zpracování a design neboli vzhled mobiliáře.

Firma Kovo-art se zabývá výrobou městského mobiliáře a zahradního nábytku, dodává lavičky po celé České republice. V nabídce této firmy naleznete i různé typy odpadových košů, litinových ozdobných sloupků, stojany na kola a vybavení hřišť pro děti. Výběr je zde opravdu rozmanitý. A právě lavičky Kovo-art si získali svojí oblibu díky kvalitním materiálům, výbornému zpracování, velmi pěknému designu, který se hodí do každého prostředí.

Jak již bylo řečeno, parková lavička by měla splňovat více podmínek a kromě kvality a dlouhodobé životnosti musí splňovat i estetickou stránku věci. Nabídka laviček u firmy Kovo-art je velmi pestrá od klasických s tradičním vzhledem až po litinové, betonové či ocelové lavičky s krásným tvarováním a nevšedním designem.

Pro milovníky netradičních vzhledů a materiálů nabízí stránky firmy i speciální sekci designové lavičky, které nadchnou každého, kdo touží po něčem neotřelém.

Široký a kvalitní mobiliář je chloubou každého města. Nejenže to ocení jeho obyvatelé, kteří jej budou vyhledávat jako místo pro odpočinek během slunečných dnů, ale i turisté, kteří využívají lavičky a všímají si krásného prostředí. Lavičky tak nejsou jen místem k posezení s knihou, k odpočinku, ale i reprezentativním vzorkem, který na vás může udělat dojem.