Ochrana osob a majetku Macom Security

Zabezpečení domu
Ochrana osob a majetku Macom Security

Opovážlivost zlodějů a lupičů bohužel stále roste, stejně tak i jejich technické vybavení. Proto tak snadno vnikají do domů, bytů, chalup nebo aut na parkovištích… 

Jejich úrovni by se měla přizpůsobovat i preventivní ochrana osob a majetku. Technika musí být neustále o krok vepředu, aby zloději využívali co nejméně možností. Pro majitele rodinných domů, ale i obchodů či komerčních budov jsou na trhu k dostání různé alarmy do domu. Jsou vhodné především tehdy, když v objektu nikdo není. Opačným, ovšem velice užitečným bezpečnostním opatřením je domácí videotelefon, s jehož pomocí se snadno přesvědčíte, kdo stojí před vaším domem. Domácí videotelefon mohou použít i vaše děti, aby náhodou neotevřely někomu neznámému, pokud odjedete za nákupy nebo na návštěvu k přátelům. 

Bezpečnostními prvky se zabývá firma MACOM SECURITY, která působí na celém území ČR. Její pracovníci mají bohaté zkušenosti, jsou vybaveni špičkovou technikou a mohou vám tak poradit ideální bezpečnostní opatření pro váš dům. Jejich činnost začíná od prvotní obhlídky daného místa a vypracování projektu, následuje samotná montáž zvoleného zařízení a podle dohody i nepřetržitá servisní pomoc v dalších letech. Nerozhoduje ani druh objektu, ani jeho rozloha. Firma je schopna zabezpečit byty, rodinné domy, školy, průmyslové sklady a jiné objekty, včetně venkovních prostor.

Bezdrátový kamerový systém

Tento kamerový systém patří k nejoblíbenějším způsobům zabezpečení u majitelů nemovitostí, je také velice praktický z hlediska montáže i servisu. Instalace bezdrátových kamer se provádí především v místech, kde není možné zavést standardní kamerové sledování a kde jsou kamery s příslušenstvím propojeny kabely.

Společnost MACOM SECURITY využívá nejmodernější produkty od předních výrobců. Například bezdrátové kamery SONY, CNB, PANASONIC, SAMSUNG - jsou špičkou v tomto oboru. Bezdrátový kamerový systém je určen k monitorování prostoru za účelem ochrany zdraví a majetku. Systém tvoří různé typy kamer a zobrazovacího zařízení, včetně záznamového zařízení. Sledovaný prostor je tak nejen snímán, ale snímaný obraz je i zaznamenáván pro další použití. 

Ochrana osob a majetku Macom Security