Hledání kancelářských prostorů

Kancelářské prostory
Hledání kancelářských prostorů

Zakládáte firmu a nemáte vhodnou kancelář? Potřebujete své podnikání přestěhovat do jiné lokality a hledáte nové prostory k pronajmutí?

Pak je tu pro vás jedinečné a zajímavé řešení, pomocí něhož můžete vyhledávat kancelář k pronájmu. A nejen to, příslušný systém vám umožní ukládání i sdílení jednotlivých nabídek, abyste měli možnost porovnávat a vybrat pro sebe ty nejoptimálnější.

V pohodlí svého domova si otevřete internet a najedete na webové stránky OfficeMap, které patří společnosti Colliers, sídlící ve Vodičkově ulici v samotném centru Prahy. Pomocí e-mailu se na webové stránce přihlásíte, vyplníte formulář k registraci a založíte si zde svůj účet. Pak už postupujete podle návodu. Zadáte příslušné město, kde si chcete pronajmout administrativní místnost, dále uvedete požadovanou plochu a další údaje. Pokud si například vyberete Prahu, objeví se vám v nabídce příslušné části Prahy a přesně označený pronájem kanceláří. Podobně postupujete i v případě jiných měst, takže okamžitě například zjistíte, které nebytové prostory brno jsou k dispozici.

Hledání kanceláře v Praze

Tento způsob hledání vhodných prostor je výhodný zejména pro zájemce z řad podnikatelů, nebo firem, které se chtějí etablovat v Praze. O pronájem kanceláří Praha je stále největší zájem z řad českých podnikatelských subjektů, ale především různých mezinárodních či nadnárodních společností. Právě ty hledají vhodné administrativní budovy k pronajmutí v hlavním městě. Existují samozřejmě i jiné varianty hledání, jako jsou například služby realitních společností.

Ovšem v takovém případě nemá zájemce možnost si jednotlivé nabídky ukládat, třídit, porovnávat a vybírat si po všech stránkách ty nejvhodnější. Na webu OfficeMap se vám po zadání města zobrazí mapa, na níž jsou označeny kanceláře k pronájmu. Okamžitě tak zjistíte jejich přesnou polohu, můžete vybírat podle svých představ o místě, kde chcete mít sídlo firmy, nebo kancelář pro běžný provoz či pro přijímání návštěv a obchodní jednání. Stejně tak si naleznete „úřadovny“ i v jiných městech ČR a vybíráte si podle zobrazené mapy a konkrétní polohy nabízených nemovitostí.

Výhody webu

Registrace na webu OfficeMap přináší celou řadu výhod. Patří k nim hlavně možnost největšího výběru kanceláří k pronajmutí. Tento způsob využívají i realitní společnosti. K dalším výhodám patří přehlednost a srovnání jednotlivých nabídek podle nejrůznějších kritérií. 

Hledání kancelářských prostorů