Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

Vozík
Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

Současná technologie umožňuje úsporu místa ve skladovacích prostorech. Moderní regálové systémy jsou konstruovány tak, aby se zboží, výrobky či materiál ukládal do výšky, čímž se značně šetří na prostoru.

Skladování do výšek ovšem vyžaduje také příslušnou techniku. Tu tvoří zejména vysokozdvižné vozíky. Firmy, které potřebují vysokozdvižný vozík pouze sporadicky, ale i další subjekty, kterým se nevyplatí pořizovat si novou manipulační techniku, mohou využít služeb firmy SEMAT HB, s.r.o. Havlíčkův Brod.

Bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB nabízí velice levné vysokozdvižné vozíky a další manipulační techniku, která je již použitá, ovšem díky perfektnímu servisu stejně funkční, jako nové stroje. Tento Bazar vysokozdvižných vozíků nabízí všem zájemcům z řad soukromníků i firem velice kvalitní stroje za minimální cenu.

Vysokozdvižné vozíky a stroje určené pro přepravu jsou v bazaru opravovány v nejvyšší kvalitě, aby mohly sloužit svému účelu další řadu let. Ještě před převzetím stroje zákazníkem, je každý kus pečlivě zkontrolován servisním technikem. Pokud má zákazník zájem, provádí firma servisní službu. Při opravách menšího rozsahu se může servisní technik dostavit do zákazníkova sídla a zařízení opravit na místě, aby nedošlo ke zbytečným časovým prodlevám a omezení zákazníkovy činnosti.

Široký výběr techniky

Bazar vysokozdvižných vozíků disponuje vozíky různých značek, jejichž nosnost je od 1000 do 4500 kg a maximální zdvih je 4600 mm. Pohonnou jednotkou je nejčastěji naftový, případně elektrický motor, ojediněle lze pořídit i pohon na plyn. U těchto vozíků provádí bazar ve svém servisním středisku technické kontroly a revize.

Rovněž Bazar manipulační techniky Semat HB nabízí řadu potřebného zvedacího zařízení, jako jsou například ruční paletové vozíky. Kromě prodeje a servisu této manipulační techniky bazar zprostředkovává také nákup a prodej nejrůznějšího příslušenství a přídavných zařízení. K zakoupenému vysokozdvižnému vozíku, nebo který vám již slouží, si můžete pořídit vidle, další hydraulický okruh, montážní plošiny, sněhové radlice, hydraulické lopaty, teleskopy a další účelné doplňky, které z vašeho vysokozdvižného vozíku učiní víceúčelové zařízení.