Půjčovna klimatizace

Půjčovna klimatizací
Půjčovna klimatizace

Každý si nemůže dovolit nainstalovat do bytu klimatizaci. Jednak je to poměrně nákladná věc, a jednak to vyžaduje značné stavební úpravy, nutné nejen pro zabudování klimatizační jednotky, ale také pro rozvody vzduchu.

Ovšem současné moderní technika umožňuje úplně každému pořídit si mobilní klimatizaci, kterou lze umístit kdekoliv a kdykoliv, přemísťovat ji z místnosti do místnosti, kde zrovna potřebujeme ochladit vzduch. Mobilní klimatizace má i další výhody. Má malé rozměry a nízkou hmotnost, takže se s ní snadno manipuluje a po skončení letního období ji můžete snadno uschovat, aby nikde nepřekážela.

To vše jsou výhody, které si můžete ovšem dopřát, aniž byste si museli pořizovat mobilní klimatizaci za své peníze. Ušetřit peníze vám může půjčovna klimatizace, která disponuje širokým sortimentem přístrojů od malých klimatizačních jednotek až po velké chillery s chladícími výkony 10 až 50 kW. Ty jsou určeny pro velké stany, sportovní haly a podobné velké prostory, které je díky velkému počtu lidí nutno provzdušnit. Provzdušnit lze jejich pomocí ovšem i malé konferenční místnosti, aby se při dlouhém jednání mohl vzduch pravidelně vyměňovat. Chillery si můžete vybrat podle svých potřeb a velikosti prostoru a pronajmout si příslušný přístroj na jeden den, nebo až na dva měsíce.

Půjčovna klimatizace

Chladný vzduch rychle a jednoduše

Pro svou účinnost a další parametry je velice oblíbená mobilní výparná klimatizační jednotka COM AIR FM 240 vyrábějící čerstvý a chladný vzduch. Nasávaný venkovní vzduch je v jednotce filtrován a ochlazován odpařovacím procesem. Voda ve vložkách se odpařuje proudícím vzduchem. Energie nutná k odpařování je odebírána ze vzduchu, který je tak ochlazován až o 6° C. Chladný vzduch je vháněn do vnitřního prostoru větrákem a vytváří příjemné klima i v horkých letních dnech. Kromě sportovních hal a tělocvičen lze tutu mobilní klimatizaci využít i ve výrobních halách, skladech či výstavních prostorách. Zajistěte si montáž klimatizací a dokonce i parné dny strávíte příjemně.