DietFreshMenu – pohodlná cesta ke zdraví

DietFreshMenu
DietFreshMenu – pohodlná cesta ke zdraví

Řadu zdravotních a někdy i velmi vážných komplikací na sebe zbytečně přivoláváme jen tím, jak nekvalitně se stravujeme. Nadváha je známý problém, ale někdy je problémem i podvýživa, a to dokonce u osob, které s hmotností bojují. Nestačí jen jíst, je třeba jíst správně. Přiznejme si, že těch, kteří dokáží dlouhodobě dodržovat bez pomoci přísnou dietu, není mnoho. A platí to i o některých amatérských sportovcích, kteří pro optimální tělesnou výkonnost potřebují konzumovat vyvážený poměr sacharidů, bílkovin a tuků s doporučenou energetickou hodnotou.

Zeptejte se odborníků

Při hledání informací na internetu často najdete zcela protichůdná doporučení. Proto je vhodnější poradit se skutečnými odborníky na výživu, co a kolik jíst. Takové experty má k dispozici například firma DietFreshMenu, a to v Brně, Olomouci a Ostravě. Prozkoumají, jak jste na tom, a doporučí vám nejvhodnější stravovací program z nabídky DietFreshMenu.

Co dělá DietFreshMenu?

To je jednoduché – dělá váš život mnohem jednodušší. A je jedno, jestli chcete razantně zhubnout, shodit pár kilo do šatů, nebo se udržet ve formě. Zaměstnanci firmy pro své klienty připravují chutné, ale zároveň zdravé pokrmy z čerstvých surovin, a to tak často a v takovém množství, jaké si sami vyberete. Aby vám opravdu chutnalo, spoustu potravin si připravují sami, například těstoviny a noky, knedlíky, včetně špaldových, ale také vlastní kvalitní šunky a mléčné výrobky. Nevaří z mraženého, ale čerstvého masa od vybraných dodavatelů a ve velkoobchodech nakupují každý den, aby byly suroviny co nejčerstvější. Také celozrnné pečivo a med jsou od poctivých a prověřených výrobců.

Jak na to

Na webu si zvolte program pro muže či ženu s doporučeným denním energetickým příjmem až v pěti jednotlivých porcích. Anebo si objednejte třeba jen oběd, nebo jen večeři. Jak se vám to hodí. Dostanete šokově zmražené čerstvé jídlo v krabičce, které stačí jen ohřát.