Akční nabídky vždy po ruce

Akční nabídky vždy po ruce

Používáte mobilní telefon? Ze statistik vyplývá, že průměrný Čech jich dokonce používá několik. Moderní chytré telefony se staly již součástí života každého z nás a slouží již nejen pro komunikaci, ale i pro zábavu, práci a další účely.

Ve světě se objevila skvělá aplikace do telefonu, která zařadí váš obchod, vaše akce či slevy, do hledáčku lokality a každý si vás podle toho najde. Tomuto hledání se říká geoshopping, ať už jste kdekoliv, tak si můžete vyhledat nejbližší kavárnu, restauraci, obchod nebo třeba slevy. Aplikace funguje na základě polohy, pokud rádi vyrážíte za nákupy do cizích měst a hledáte něco speciálního, tak to jednoduše zadáte do aplikace a zobrazí se vám všechny výhodné akce ve městě. Nejen, že se zobrazí na mapě, ale pomocí GPS vás aplikace dovede přímo na určené místo. Aplikace se stala ve světě hitem, ovšem teprve nyní si ji lze stáhnout i pro Českou republiku.

Mobilní aplikace

Česká aplikace, od společností EMAK a Great Business, se nazývá AKCEHNED.CZ, je dostupná pro každého a oceníte ji nejen jako firma, ale i jako uživatelé. Už se vám nikdy nestane, že byste museli hledat kadeřnictví, pizzérii, muzeum, slevu na trička, letní festival nebo třeba diskotéku. Za úspěšným projektem této aplikace stojí Radek Vilímek a Filip Havran, kteří ji dovedli do stavu dokonalosti. Aplikaci si stačí stáhnout a podle polohy už jen zadat, co hledáte. A nebo se nechte volně unášet nabídkami slev ve vašem okolí.

Způsoby propagace obchodů, sportovišť, restaurací, akcí a událostí, jsou v dnešní době soustředěny pouze takovým směrem marketingu, který mnoho lidí nezaujme. Rovněž i sociální sítě, či komerční reklamy, nemají již tolik síly, jak tomu bylo dříve. Oslovení klientely ovšem nemusí být pouze formou vnucené reklamy, existuje elegantní způsob, jak doslova přitáhnete klienty.
Pokud chcete, aby i vaše firma byla snadno dohledatelná prostřednictvím geoshoppingu, tak stačí zahájit spolupráci.

Mobilní aplikace - Geoshopping

Aplikace je ke stažení zdarma na Google play. Stahujte zde

 

Zdroj:AKCEHNED.CZ