Kancelářský nábytek České Budějovice a bytový nábytek Písek

Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek České Budějovice a bytový nábytek Písek

Pokud budujete nové sídlo pro svou firmu, nebo zařizujete prostory, dopřejte si radost z nového kvalitního kancelářského nábytku.

Bohatý výběr nabízí ve svém e-shopu firma K+V Interier s.r.o. z Českých Budějovic. Kromě e-shopu můžete navštívit i dvě kamenné prodejny v Českých Budějovicích a v Písku. Kancelářský nábytek České Budějovice, ale i nábytek do bytů, si můžete nejen vybrat. Firma vám jej i doveze a smontuje na místě.

V případě zájmu její pracovníci zaměří vaše prostory, vytvoří zcela nezávazně a zdarma grafický návrh a po jeho zkonzultování s vámi teprve dopraví a smontuje vybraný nábytek. V ceně dopravy a montáže je samozřejmě i likvidace všech obalů, které chrání zboží před poškozením při přepravě.

Vytvoření návrhu interiéru na počítači je velice praktická a užitečná věc, neboť si můžete díky 3D grafickému programu představit vaši kancelář, tak jak bude ve skutečnosti vypadat. Pak už jen stačí posunovat, či měnit uspořádání stolů, skříněk, polic – vše dle vašich představ. Kancelář se samozřejmě neobejde bez židlí. Kancelářské židle od firmy K+V Interier vynikají účelností a pohodlností. Vesměs se jedná o reprezentativní typy kancelářských židlí na kolečkách, které mají vysoký opěrák a nastavitelnou opěrku hlavy. Nastavitelnost výšky sedáku je snadná díky plynovému pístu. Na tyto židle poskytuje firma K+V Interier pětiletou záruku.

Prodejna v Písku se zaměřuje více na bytový nábytek, takže zákazníci z tohoto města, ale i širokého okolí již dobře znají značku bytový nábytek Písek. Vyhledávané jsou jak sedací soupravy, tak i nejrůznější konferenční sezení, lavice nebo křesla. Nabídka je opravdu rozsáhlá.

Jestliže potřebujete bytové židle, můžete vybrat jak jídelní, tak barové či oblíbené bobíky. K bytovému zařízení patří rovněž koberce. Firma je prodává i do kanceláří, kde jsou potřeba koberce zátěžové. Vybrat si lze ze všech tříd, tzn. vpichované, smyčkové i řezané. Pestrý výběr je i mezi žaluziemi či osvětlením. Specialitou jsou sedací soupravy Písek, které jsou určeny jak do bytů, tak do administrativích prostor.
Firma K+V Interier s.r.o. je pro vás dobrou volbou, nabízí totiž kvalitní český nábytek a je schopná zajistit pro vás i atypická řešení interiéru.

 Bytový nábytek Písek