Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Kamenné obklady a dlažby prověří čas - bydleti.cz

Kamenné obklady a dlažby prověří čas

Přírodní kámen
Kamenné obklady a dlažby prověří čas

Přírodní kámen byl využíván po staletí. Chrámy, domy, věže, opevnění, sochy. Všechny tyto památky můžeme obdivovat ještě dnes a mnohdy je to zásluhou tohoto stavebního materiálu. Jeho odolnost vůči „zubu času“ je obdivuhodná.

A není to jen pevnost, ale i originální kresba, která dokáže v různých kombinacích člověk zaujmout. Ať už použijete kámen na cokoliv – vždy je symbolem pevnosti, stálosti a trvalé hodnoty. V našich zeměpisných se tento materiál těší čím dál větší oblibě. Doba imitací je minulostí. Pokud tedy přemýšlíte o využití přírodního kamene, je dobré obrátit se na zkušeného dodavatele.

Firma Stonemarket dováží kvalitní přírodní kámen od brazilských a německých partnerů. Již 20 let působí na našem trhu a je opravdovým specialistou v oboru. Pískovec, břidlice, křemenec a jurský mramor jsou materiály, které vám tato firma nabídne jak k dekoraci vašeho interiéru, tak k venkovnímu použití, třeba jako dlažba na terasu. Návrh, realizace a i údržba – to jsou služby Stonemarket.

Pokud chcete mít například obývací pokoj řešen opravdu originálně, použijte obkladový kámen do interiéru. Jeho pořizovací cena je sice vyšší, ale trvanlivost je téměř neomezená. Obložení stěn, krbu, zvýšené podesty nebo výklenků ve zdi přírodním kamenem dokáží vytvořit neskutečnou atmosféru. Bodové osvětlení je v tomto případě velmi žádoucí a zvýrazní strukturu i barevnost.

Obkladový kámen břidlice Indian Brown je vhodný i do koupelen a venkovních prostor, má přírodní povrchovou úpravu, je mrazuvzdorný. Dlaždice mohou mít různé rozměry a díky tomu je výsledný dojem velmi působivý.

Kamenná dlažba je dodávána v mnoha barevných odstínech. Například rustikální dlažba z indického pískovce Ocra má příjemnou nažloutlou barvu s hnědým žíháním, používá se i do exteriéru. Podlaha s tímto vzhledem nám připomíná atmosféru kamenných domků u moře v Řecku a Itálii. Pěkně vynikne opět jako dlažba na terasu nebo k bazénu.

Přírodní kámen pro vaše bydlení nebo komerční prostory je dobrou volbou a vyplatí se do něj investovat. Zvýší hodnotu vaší nemovitosti, má přírodní vzhled. Nemusíte se obávat, údržba a péče o obkladový kámen a kamennou dlažbu není tak náročná, jak by se na první pohled zdálo. Existuje řada ekologicky šetrných prostředků pro čištění a ochranu kamene. Kvalitní přírodní kámen, který dodává firma Stonemarket, můžete vidět v schowroomu na Praze 9. Veškeré dotazy vám tu rádi zodpoví zkušení pracovníci.

 Kamenné obklady a dlažby prověří čas
 

 

Doporučené články